charizma

Príspevok v téme: charizma
luciferka

Stalo sa vam niekedy, ze ste stretli cloveka, ktoreho ste uz neodstali z hlavy, a pritom ste ho vobec nepoznali? ja som asi blazon, ale pred dvoma rokmi som stretla cloveka, na ktoreho doteraz spominam. Dostal ma svojim vyzarovanim, kludom, jednoducho ani neviem cim, a to som ho videla 10 minut......, teraz som ho stretla znova, no a som hotova..., vobec mi neide o to ako vyzeral, podla tvare by som ho nespoznala, jedna sa o ten pocit,ked je taky clovek nablizsku...., ako ho dostat von z hlavy a myslienok?

luciferka

pride mi blbe vyhladat uplne cudzieho chlapa, ktory je mozno aj zenaty, a len tak sa s nim dat do reci......, aj ked on bol tiez poriadne zmateny pri nasom stretnuti......., pripadam si ako 15rocna pubertacka.........

sway

Preco ho nevyhladas a nepovies mu o svojich pocitoch?Urcite by mu to lichotilo a ty by si mohla zistit aky je v skutocnosti.

luciferka

ja som asi fakt idiot, ale stale na toho cloveka myslim, uz sa mi s nim aj snivalo, tak toto sa mi este nestalo, ma asi aj porazi, lebo na nic sa neviem sustredit......prave ked to potrebujem

luciferka

ja ho tiez nevyhladavam, bola to uplna nahoda, ze sme sa stretli, ja by som ho ani nespoznala, lebo rpi praci si ludi nevsimam, ale toto sa nedalo prehliadnut, este som ani nevidela do tvare uz som citila ze je pri mne niekto zvlastni, ini ako ostatni,......, neobdivujem ho, nepoznam ho, viem len aka je jeho profesia, a co mi povedala kamoska po stretnuti s nim, ale aj to len z profesionalneho hladiska, nic viac, nic menej.......ale snilka, velmi pekne si to napisala o tom odkaze....., mozno su len ludia, ktori ta dokazu aj bez slov posunut urcitym smerom, a donutit sa tym zamysliet nad inymi vecami

snilka

No ked ta to ozaj tak trapi, mozno by prestalo, ak by si si uvedomila, ze niektori ludia sa v nasich zivotoch objavia len raz alebo zopar krat, aby nam odovzdali vnutorny odkaz o nas samotnych a tym sa ich posobenie v nasom zivote skonci, no sposob akym nas ovplyvnili pretrvava uz navzdy a meni do hlbky nase prezivanie. Ked pouvazujes, co v zivote ti predtym chybalo, ked sa ti zda, ze ti to ten clovek dal, postupne najdes sposoby ako si to dodat aj sama. Taky clovek si zasluzi velku vdaku bez ohladu na to, ci sa v nasom zivote este niekedy vyskytne alebo nie. Mozno sa v tom odkaze objavilo aj cosi neprijemne, ked to tak preklinas. Dojdes na to, len nechci, aby ti to objasnil on. Tyka sa to teba. Vsetko sa v prvom rade tyka toho, kto to zaziva.

jajka001_

to je ako taky obdiv k nejakemu cloveku,povedzme ze kebyze ja stretnem nejakeho cloveka, ktoreho si velmi vazim a poznam ho len z tv
ale stale nerozumiem preco ti to vadi, ten pocit, ze nanho myslis. si to spracuj na nieco pozitivne, napr. nieco nakresli, napis basen, cojaviem

snilka

Tak vidis, je to cele o tebe. Zrejme ani netusi, co prezivas. Jeho spravanie odvzadas od toho ako nanho posobis ty - je to cele tvoja projekcia, ak ta nevyhladava ani on.

luciferka

nezalubila, a ani on do mna......mna laka to jeho vnutro, ten clovek, nie ten chlap....., to ma vobec nezaujima.....neviem ci bol horlivy, on bol skor mimo asi z toho, ze este nestretol na takom mieste tak rozziarenu osobu

snilka

Ak teda nie je moznost spoznat ho, tak nie. Myslela som z toho ako to opisujes, ze aj on vyzeral byt horlivy spoznat ta ako cloveka. Myslis teda, ze to tak citis len ty? Neviem kde ste sa stretli a ako to prebiehalo, no je jasne, ze ked sa dvaja ludia spoznat chcu, tak sa spoznaju skor ci neskor. Len ci si nieco nenahovaras a pravom sa nebojis, ze by si sa donho mozno zalubila a to asi nestastne.

luciferka

a ako by si blizsie spoznala ty uplne cudzieho clvoeka, ktoreho si videla 2krat v zivote? to si ho mam len tak vyhladat, a napisam mu, pocuvajte, stretli sme sa tam a tam, a chcem vas spoznat....., ved to je chore, a ja take veci nerobim