bojim sa vyjadrit nazor pri mojom starsom priatelovi

Príspevok v téme: bojim sa vyjadrit nazor pri mojom starsom priatelovi
anavicka

pomoze mi niekto?? mam priatela o 16 rokov starsieho a vzdy ked sa bavime o financiach mam s toho hrozne obavy je mi to trapne .. som bez prace resp. si hladam pracu a i ked sme spolu 4mesiace byvam u neho mam vsetko zabezpecene bojim sa resp. hanbim sa pozicat si od neho peniaze i ked on povedal ze mi pomoze ze nieje problem povedala som mu ze mi je to trapne pretoze mi uz dost financne pomohol ale ja mam v sebe akysi blok a ked je o tom rec uz niesom sama sebou mozno je to aj tym ze byvaly mi vykrical ze sa musel o mna starat ze som bola na nom zavisla a doteraz sa s tym neviem vyrovnat prosto aj teraz mi treba platit fakturu ale ja niesom schopna otvorit temu financie co mam robit ???? plssss poradte mi vdaka za vsetky nazory

purblanka

my sme spolu skoro 7 mesiacov.Neboj,zvládneš to.Ak bude mať dobrú náladu,povedz mu ,,láska mám taký problém.....je mi to trápne,ale potrebujem súrne ........ak sa zamestnám vrátim ti to,tak nejak.

anavicka

a.hoj no ano lubim ho vies ja si hladam pracu tu v ba a dochadzat zo stredneho slovenska len tak na pohovory nieje bohvieco ja na vztahy na dialku neverim a s ex som sa rozisla takze velmi nemam na vyber preto sa potrebujem vyhrabat osamostatnit a byt nezavisla vzdy bude moje len to na co si sama zarobim ... a purblanka vdaka nooo ja som uz s tohoto stavu zufala ze vsetko plati on je to strasne blby pocit

purblanka

popros ho normálne,že potrebuješ zaplatiť,a keby ti to náhodou vykričal-ak máš notes,tak si napíš záznam o dni a sume kolko ti požičal,Ja som mala podobný problém,a som mu to povedala,že ja som nezabudla na svoj dlh.A po čase sa to upravilo.Tiež som nerobila 4 mesiace,a necítila som sa naj...ked všetko platil on.

a.hoj

Asi si preskocila to postupne spoznavanie sa navzajom, tak ti robi problemy plne mu a aj sebe verit? Ty ho tak velmi lubis, ze uz spolu byvate?