zavisla na frajerovi?

Príspevok v téme: zavisla na frajerovi?
alenka.a.

neviem co mam robit... priatel zije v inom meste, stretavame sa asi tak tri krat do tyzdna na hodinku dve, a rovnako dlho kazdy den telefonujeme... velmi ma to nici, ze spolu sme tak malo... pred nedavnom este bol v mojom meste a tak som cas travila iba s nim... zanedbala som vsetkych svojich priatelov... uz nemam nikoho s kym by som isla von, ked este aj moja naj kamoska odisla robit do anglicka... stale som sama doma a trapim sa... na nicom mi uz pomaly nezalezi, ale chapem, ze sa od neho musim odputat a nejako znovu naviazat vztahy.. ale ako? :(

matulyk

No ja mám rovnaký problem...som s ním iba cez víkedny sice cely den pomali ale som s ním..ale ja som na nom závisla uplne..vzdy iba cakam co sa prihlasi aby sem s nim mohla chatovat....ked ide nieco porobit uz mu neverim ze vazne doma utieral prach alebo tak...moji rodicia mi ho stale zakazuju koli znamkam a ja to nezvladnem s nim cez ten vikend nebit..ale on to bere sportovne..asi mna nema tak rad jak ja neho..ale chcem uz to trapenie skoncit

poradim

Moja zlata, odputaj sa od neho a to co najskor, pretoze o chvilu ho ta tvoja zavislost omrzi a moze sa s tebou rozist a potom by si bola na tom ovela horsie ako teraz.
Ved sa tes, ze ho mas, uzivaj si. Tes sa na kazde jedno stretnutie, priprav sa nan a hlavne sa ozvi starym kamoskam. A rob, co ta bavi, hlavne zi svoj zivot venuj sa niecomu...
Viem o com pisem, urob to skor, nech ho stratis :) Zi aj svoj zivot a nemaj stale na neho cas, vyrazte s kamoskami na kavicku, ci nakupy, alebo len tak do kina. Hlavne sa venuj tomu, co ta zaujima.
Vela stastia