Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

bolest hlavy

will51

jaaj..tak asi by bolo najlepsie sa premoct a ist ku obvodnej..tak vam dakujem..ale neni to blbe ze idem ku nej s bolestou hlavy?

j

moja sestra mava migrenu a bezne tabletky od bolesti jej nezaberu, ma od obvodnej predpisane nieco spiecialne, ale neviem co

will51

vobec neviem ale uz tyzden??ani jeden den nebol co by ma nebolela a keby som mala migrenu tak by mi tabletky pomohli..ci nie??

will51

praveze mna zacala bolet hlava a nechodila som von az dnes som bola asi po tyzdni vonku a to v skole..a mig400 som si dala aj ja ale tiez mi nezabral..
neviem preco by si myslela ze si vymyslam..len minule som tm bola s inou vecou a teraz pojdem zas kvoli inej veci..

oli007

ahoj mna takto bolievala hlava a odkedy ked je zima nosim čiapku odvtedy ma boli iba ked je zmena počasia.zrejme ma bolievala,že mi asi nafukalo do uši,niekedy ma bolela tak,že sa to nedalo vydržat,ale zabralo mi MIG 400

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.