Nachladnuta prostata

Príspevok v téme: Nachladnuta prostata
djfetak

Zdravim prekonal som nachladnutu prostatu, kazdy kto to prezil,da mi zapravdu,co to je za bolest.....
Moj problem sa tykal toho,ze mne to vlastne islo vsetko cez zadok takze okrem problemy s mocenim ( 2x aj to tazko za cely den) som mal problemy aj si vobec sadnut....prekonal som to aj vdaka liekom, ktore mi predpisal sam pan primar.... mam to uz za sebou nejaky ten den cca asi tyzden,ale je tu dalsi problem, a sice,ked idem na WC na velku potrebu a po vykonani potreby ma strasne boli zadok a mam dojem,ako keby sa to chcelo opat vratit....ja neviem co robit? ci sa mam vratit este naspat ku tym antibiotikam,ktore mam cca asi 4 tabletky,alebo navstivit doktora (bojim sa ze ma zase bude posielat po doktoroch alebo co? Bojim sa, aby sa to nevratilo,lebo bolest to bola ozaj neznesitelna.....
Dakujem za vase odpoved-e

Giuseppe

Celkom poradit neviem. No jedno je iste, antibiotika sa vzdy doberaju cele, inak sa infekcia vrati. A ma to aj medicinsky problem, vznik rezistencie mikroorganizmou voci ATB. Skus pozriet www.primar.sk poradna, tam mozno mal niekto podobny problem a mozno najdes odpoved. Viem ze som velmi nepomohol.