Zostaviť jedalniček

Príspevok v téme: Zostaviť jedalniček
004noro004

Zdravim, davnejšie som napisal, ze ako zostavit jedalnicek.. na stranke www.kulturistika.estranky.sk
som našiel super navody, no a k jedalničku denne jem 7:10 - ranajky 10:00 - desiata 14:00 - obed 18:00 - vecera (niekedy o 19,20) .. no tam som našiel super veci na som webe ako si zostaviť jedalniček, koľko treba sacharidov, bielkovin, atd. no ale ja neviem najst take veci, ktore maju prestne tolko sacharidov, bielkovin kalorii, prosim nevedel by mi niekto napisať aspon 3 moznosti na všetko.

P.S. mam 13. rokov

004noro004

ani nie.... no a mam 2. otazky ... 1. mam veľmi velke boky...trebalo bi mi nieco ubrat ... ake cviky su vhodne na schudnutie na bokoch??...2. No a napr. na ranajky bi som si co mohol dať take dietne ??....mam rad všetko

alena222

ty nevies co u bielkoviny?bielkoviny su hlavna zlozka na rast svalov...a cim viac svalov mas tym rychlejsie spalovanie

alena222

noro pamataj si!
cim viac bielkovin,tym viac svalov-vacsia svlaova hmota,lepsi zisk svalovej hmoty!ziadne take ze len jednu aktiviu,je to mliecny jogurt resp.bielkoviny,ale to je malo ,velmi malo ....jedz ryby ,syry mliecne vyrobky ,soja je uzasna...ryza zemiaky varene maso najlepsie kuracie...sunku a tak

Tessy06

noro, chceš zjesť 3 jogurty denne a? a už nič?
za pár dní sa z nich pobliješ, a ked pojde reklama na aktiviu budeš mať chuť rozj_bať telku ovládačom

004noro004

no a keby som napr. na ranajky kazdy den mal aktiviu...na desiatu napr. fantaziu a veceru aktiviu ???...lebo viac dietnych jedal nepoznam...napr. co ?