Ako vyrásť aspon 2 - 3cm?

Príspevok v téme: Ako vyrásť aspon 2 - 3cm?
luulis

Dobrý deň,
takže mám 16 rokov a asi 170 cm ,ale tie si už držím nejaké 2 roky,takže si nemyslím že ešte viac vyrastiem,aj ked by som to potrebovala.Ale kamarátka má inšpirovala -hrá volejbal a na to aby mohla hrať za vyššiu "ligu" musí mať 180cm ,teraz má 178 tak ju tréner dáva každý tréning zavesiť na rebríny podľa vás to má nejaký efekt?RESp.moja najdôležitejšia otázka Poznáte nejaké iné spôsoby ako vyrásť?Ďakujem

princeznycka

ahojky mam 9 rokou a strasne chcem vyrast do vysky mam len 178 cm prosim poradte mi som strasne zufala .. :(((((

kubise

caute neviete ci si nemozem rast aj niecim nevedomky pokazit? napriklad fajcenim(cigariet,vodnej fajky),alkoholom,posilovanim a podobnymi vecami?

Emmi:-D

Ahojte:-) mam 13 rokov a 165cm...strasne sa chcem stat modelkou ale na to potrebujem minimalne 170 ...co mam robit aby som vyrastla aspon 5cm za kratky cas??:-D

toomanh

Ahojte všetci, ak chcete vedeiť ako vyrásť tak čítajte toto : ...ku rastu Vám treba následovne : Strečingové cvičenia na chrbticu + nohy( www.youtube.com ), športové aktivity( najlepšie plávanie ale aj volejbal a basketbal), zdravé stravovanie = hlavné sú bielkoviny ktoré nájdete v kuraciom mäse, rybách, vajíčka, mlieko a ostatné bohaté potraviny na bielkoviny, lahko zistitelné na internete, stačí si zadat do googlu Nutričné hodnoty potravín a pozeráte čo je naj... potom su dôležité aj zdravé tuky v ako napr. : olivový olej, rybý tuk atd...sú dôležite pretože pomocou nich sa rozkladáju vitaminy v tele... Veľmi veľmi dôležitý je VÁPNIK !!!...najlepšie zo zelenej listovej zeleniny ( hlavkový šalát, ale vápnik obsahuje aj mlieko, môžete si dokupit aj multivitamínove doplnky kde sa nachadzaju aj rozne mineráli..)...dôležitý je aj pitný režim ! nezbaúdať na to...a NAJHLAVNEJSI je asi SPÁNOK !!!!!!!!! SPÁNOK !....hlavne do pol noci...optimálne trvanie spánku je 8 hodín ! ..počas spánku vaše kosti, telo rastie !.. tak to je všetko, za také dva týždne mate 0,5 - 1 cm navyše zaistene !..ale nezabúdajte že to záleží aj od rast. hormonu, kolko ho v sebe máte a aj od genetiky... majte sa ! :) a drzím palce

Branislave

Ja môžem poradiť v takých veciach, lebo som naozaj trochu vyrástol. Začal som cvičiť cviky na chrbát. Cvičím to od začiatku prázdnin. Nie som nízky mám výšku 180 centimetrov, ale chcel som ešte pár k tomu. Po 14 dňoch cvičenia (ale naozaj som na tom zamakal, prekonával som sa) som vyrástol 0,5 centimetra.