Ako vyrásť aspon 2 - 3cm?

Príspevok v téme: Ako vyrásť aspon 2 - 3cm?
luulis

Dobrý deň,
takže mám 16 rokov a asi 170 cm ,ale tie si už držím nejaké 2 roky,takže si nemyslím že ešte viac vyrastiem,aj ked by som to potrebovala.Ale kamarátka má inšpirovala -hrá volejbal a na to aby mohla hrať za vyššiu "ligu" musí mať 180cm ,teraz má 178 tak ju tréner dáva každý tréning zavesiť na rebríny podľa vás to má nejaký efekt?RESp.moja najdôležitejšia otázka Poznáte nejaké iné spôsoby ako vyrásť?Ďakujem

0vecka

hmm 30 centakov musi vyzerat komicky saq to predlzia len stehenne kosti a mozno lytka ... mohli by predlzit este aj ruky a zachodovy pavuk by bol na svete :)

nevim kolko xcel vyrast typek ale problem bol ze jeho babenka bola o 1cm nizsia a ze ked si dala opetky tak bola vyssia a jemu to vadilo

lost

Moze byt, tych 30000eur bolo tusim az za 30cm, aspon co som cital tak to zavisi od vela veci, ale tych 8000 nevyzera tak zle, nehovorili ze kolko cm chcel vyrast?

0vecka

2 lost to sa mi nezda som videl dokumnet o takom nemcovi co si to dal spravit a tam vraveli ze to stalo 8000 EUR .... (polroka po tom este bol na voziku)

lost

ja len tak, ak by chcel niekto 10, 20, 30 cm tak existuje taka operacia, ze vam rozbiju kosti na viac casti (zlomia som mal napisat) a potom zrasu, a roztiahnu.. stoji to od 5000USD v cine az po 30000EUR v nemecku...

2,3,6 mesiacov.. asi.. a bolest jak svina :)

luulis

Rastový hormon ani operácie určite nie.chcela som niečo možno prírodne ,alternatívne ...poprípade niečo ako tie rebríny,ale asi nič neexistuje..Mno a načo vyrásť?Min.na modelku je 170cm ale lepšie je mať min.takých 173,ak ich budem mať,zoberú ma do agentúry jednej...ale samozrejme,ze nejdem kvoli tomu uzivat ziadne lieky ani nic,zase aby ste si nemysleli...a este raz dakujem za odpoved

0vecka

este som zabudol ze robia taku operaciu ktora ta zvysi az o 12 cm ale to uz radsej ten rastovy hormon

a napis ze naco ti budu tie centaky... :)

levicaaaaa

luulis: rastový hormón ti pri 170 cm nikto nedá... a ano, ortopéd ti to povie... (prečo ľudia na tomto fóre majú potrebu sa opýtať tú istú otázku vždy dva krát????)

inak, sa ti divím, že chceš ešte podrásť... ja napríklad mám 167 cm a zdá sa mi to veľa. mne sa vôbec nepáčia také vysoké žirafy...