Ako pribrať do stehien a zadku?

Plazstation3team

Dobrí večer chxelaby som sa vas spytat ze ako by som najrihlejsie pribrala do zadku a stehien mam 18 rokov som baba a neviem ako na to velmi zavidim niektorim aku maju postavu a ja vsetko robim preto aby som pribrala no nic nevidim ziadnu zmenu na sebe viete mi dako pomoct?

1jaro

preboha nechci pribrat do zadku a stehien nieje nic horsie nez baba co ma velku ritisko a tucne nohy... este ked si taka da v lete kratase....omg

kukulele123

Ahojte ja bi som sa chcela opitat ako mam pribrat som velmi sucha :( chcela bi som aspom 10kg pribrat ale je tto taške budem rada za každu radu...

Drotár

Pribrať nie je jednoduché, hlavne ak sa jedná o človek ektomorfa... Ale dá sa to, ak sú dodržané správne postupy. O naberaní svalovej hmoty je to pekne popísané v týchto článkoch: skolaobjemu.eu
www.fitboxcentrum.sk

Gima

Si strasne podvyzivena. Rozdiel medzi desatinami výšky a váhy je 30, co hranici so životom. Podvyživenym sa odporucaju napoje Nutridrink z lekarne alebo cez internet, dalej proteiny, ktore najdes v hociktorom fitcentre, tam su aj športovci, ktorí ti pomožu nabrat svalovu hmotu. Najlepsie by bolo poradit sa s doktorom, ci nemas cukrovku alebo ine ochorenie.
Gainery sú sacharidové prípravky, ktoré napomáhajú k dosiahnutiu správnej telesnej hmotnosti u športovcov, ako aj u bežnej populácii. Ich úlohou je doplniť glykogénové zásoby vo svaloch, ktoré podporujú vyššiu výkonnosť a výdrž zaťažovaného organizmu. Práve vďaka svojim výváženým nutričným hodnotám možno vďaka nim dočasne nahradiť jedno jedlo denne. Športovci na gaineroch oceňujú vďaka zvýšeniu energetického zisku aj zvýšenie výkonov, získanie sily, ktorá je bezpochyby nevyhnutná pre nárast svalovej hmoty.
gymbeam.sk