tmavne mi suska!!! co to je?

Príspevok v téme: tmavne mi suska!!! co to je?
sisinaaa

Ja sa raz za cas skontrolujem tam dole..pred rokom som si vsimla ze mi zacina hneda skvrnka na vnutornom pysku. A dnes osm zistila ze z mojej krasnej ruzovej susky je uz pomaly hneda skareda suska. Normalne sa mi zmenilo sfarbenie. Hlavne zvonka..vstup je stale ruzovy..resp. ta sliznica. pocula som raz ze len mlade baby maju ruzove a stare ich maju take tmave. mam 24 cize uz nie som uplne mladucka... baby ake ich mate vy a kolko mate rokov? len pre statistiku??

sisinaaa

Nemam momentalne sancu ist u gynek...kedze som daaaleko od domova. Bohuzial. Ale inak som velmi zvedava pacientka takze sa spytam pri tej najblizsej navsteve. Hmm...

A bola som zvedava ci aj niekto iny sa s tym stretol thats all.

ovecka83

štatistiku ti netreba, ak to všetko funguje ako má, a nemáš žiadne problémy a nebolí to nepáli a pod.načo riešiš...pri najbližšej navšteve gynekologa sa ho opýtaj uvidíš reakciu, vysvetlí

sisinaaa

Haha janek ked chces byt vtipny tk aspon s dobrym pravopisom :-p

No asi je to fakt tym ze strnem sakra.. Ale pred par rokmi sa opotrebovavala ovela viac nez teraz.. Musim priznat :(

ale som rada ze sa to aj ostattnym babam meni.. Takze je to asi normalny vyvoj...

jajotheblade

Neviem prečo do nej rýpete. Dala normálnu otázku a aspoň je vidieť že sa o seba stará.Myslím že je múdrejšie si trápne odpovedet nechať pre seba a tu písať seriozne...A sisinaaa neviem ti poradiť som chalan. Jedine viem že je to rôzne. Ja zase som bledší ako je asi bežné.

inkognitka

mne stmavlo len trochu. mám 22

PS: toto je forum, kde sa môžu ludia pýtať, tak sa do nej nenavážajte. jedneho zaujíma hento, druhého zas hento.