tmavne mi suska!!! co to je?

Príspevok v téme: tmavne mi suska!!! co to je?
sisinaaa

Ja sa raz za cas skontrolujem tam dole..pred rokom som si vsimla ze mi zacina hneda skvrnka na vnutornom pysku. A dnes osm zistila ze z mojej krasnej ruzovej susky je uz pomaly hneda skareda suska. Normalne sa mi zmenilo sfarbenie. Hlavne zvonka..vstup je stale ruzovy..resp. ta sliznica. pocula som raz ze len mlade baby maju ruzove a stare ich maju take tmave. mam 24 cize uz nie som uplne mladucka... baby ake ich mate vy a kolko mate rokov? len pre statistiku??

aluska

sisina ja sa o seba staram, predstav si...ale nad takymito problemami sa nepozastavujem..mam aj ine dolezitejsie ako akej farby je moja SUSKA, podla teba nazvana...ja ju nemam na to aby som ju ukazovala kazdemu a ani to neni moj zmysel zivota

sisinaaa

aluska ty jelito sproste a ty na co sa angazujes v odpovediach?

No nie je mi to jedno ako to tam dole vyzera, pretoze ja sa o seba asi na rozdiel od teba staram. A chcem aby bolo vsetko v poriadku. Ci uz je to len podla teba "sprosta koza medzi nohami" alebo hocijaka ina vec.

denz a ty si dalsia mudra??????? Boze vy baby ste fakt drbnute. Nie aby ste boli normalne..vy vkuse musite rypat a riesit niekoho.

Behind dik, len som sa chcela spytat na skusenosti muzov lebo ako vidis, zena zene nevie normalne odpovedat

preco99

Ja sa tam bojim pozriet, nikdy som si to tam dole nekontrolovala. Nechapem moc, co s tym ma vek...Ked uz pisu clanok, mohli napisat aj pricinu. To, ze vekom sa tak deje mi prijde prilis vseobecne.

cililing

aluska ty jelito sproste a ty na co sa angazujes v odpovediach?
No nie je mi to jedno ako to tam dole vyzera, pretoze ja sa o seba asi na rozdiel od teba staram. A chcem aby bolo vsetko v poriadku. Ci uz je to len podla teba "sprosta koza medzi nohami" alebo hocijaka ina vec.

denz a ty si dalsia mudra??????? Boze vy baby ste fakt drbnute. Nie aby ste boli normalne..vy vkuse musite rypat a riesit niekoho.

Behind dik, len som sa chcela spytat na skusenosti muzov lebo ako vidis, zena zene nevie normalne odpovedat.

aluska

tak ked mas aj ine problemy tak nechapem naco ta zaujima takato kravina...myslis si ze je to podstatne v zivote?pokym ju neukazujes kazdemu tak ti to moze byt jedno...
pytas sa tu na to jak keb to bola nejaka vada alebo choroba...sprosta koza medzi nohami
hovorim ti kukni sa na chlapov ci ich maju ruzovych

jankaaaaaaa

ja mam tiez tmave pysky. tmavsie ako zvysok pokozky. mam pocit ze to mam odjakziva.. teraz mam 21 rokov.. pocula som ze je to tak dane fyziologicky. ze niektore zeny ju maju proste tmavu a niektore svetlu..