Nemôžem sa odbaviť

Príspevok v téme: Nemôžem sa odbaviť
jarob17

Čaute. Mám 39 rokov a takýto problém. Keď mi partnerka honí penis (alebo ja) a robí to rýchlo, tak penis mi nejako znecitlivie a potom sa nemôžem odbaviť, alebo to trvá strašne dlho a prestane nás to ďalej baviť. Neviem čo s tým. Keď sa to robí pomaličky, tak je to OK. Že by to bolo vekom? Donedávna som s tým nemal problém aj keď sa to robilo rýchlo. Viem že pri sexe je lepšie ak sa sexuje pomaly, ale ide mi o technickú otázku.

skorosenior

Toto sú typické problémy prichádzajúce s vekom. Fakt je že pri 40 je to ešte trošku skoro ale dnes je stres taký že hoci žijeme dlhšie opotrebuje nás rýchlejšie.
Kickboxer, treba ísť za urológom (sexuológom) a nehanbiť sa. Zaprvé vyšetriť prostatu, za druhé cievny systém, za tretie hladinu testosterónu. Pokiaľ všetko je v poriadku aj tak by som skúsil Mobivenal (proti hemorhoidom) to neuškodí.
Teraz otázka: Si dosť vzrušený? Ako ti to funguje pri sebaukájaní? Neprechádzaš fázou že erekcia je dobrá, ale postupne opadne, si polomäkký a zrazu pred ejakuláciou znovu stvrdneš?
Skúšal si to s inou partnerkou? Ak áno máš rovnaký problém? (nepovzbudzujem k nevere len sa pýtam).

kickboxer

NEMOŽEM DOSIAHNUT ORGAZMUS JE PEVNY PO CELU DOBU ALE NIE SA ODBAVIT .ANI RUČNE ANI ORALNE UŽ MAM UPLNE ČERVVENY BOLESTIVY PENIS A MUSIME PRESTAT DALSOM SI VIAGRU A AJ PODOBNE LIEKY ALE EFEKT ŽIADNY .POMOŽTE MI PROSIMS TYMTO PROBLEMOM POMÔŽU MI NEJAKE PRIPRAVKY ALEBO LIEKY . UŽ JE TO NEZNESITELNE FLUSTRUJÚCE. AUŽ PRED SEXOM UŽ MI TO CHODI POROZUME A HOTOVO PORADTE MI NEJAKÉ LIEKY NA RYCHLE ODBAVENIE LEBO POTECHNICKEJ STRANKE SME UŽ SKUSILY VŠETKO MO ŽNE. MAM 40 ROKOV ,EŠTE BY NEMAL BYT KONIEC DAKUJEM ZA POMOC PRODUKTY SI ZOŽENIEM LEN NEVIEM AKÉ.

tyc

v stredoveku muza posadili za trest na dreveneho kona uz po hodine na tom koni sa neodbavite aj tyzden je to iste tak vam znecitlivy penys mozte honit kolko chcete bol to trest pre muzou mate chut a neodbavite sa