Je to normalna otazka? :) Prosim nazory!

asdf1

ja ked som spoznala priateľa,všade sme chodili spolu,a je to tak do teraz,nikam bezo mňa nejde,sme stále spolu.Nebavilo by nás byť bez seba,chýbame si stále.Každú chvíľku si píšeme či voláme,proste musíme byť v kontakte.

datelinka1

ja som benevolentná snáď až príliš, a žiarliť nežiarlim, ale takáto forma odreagovávavnia sa od partnera mi pripadá trochu zvláštna, aspoň v takej formuláci, ako uviedla zakladateľka témy.

datelinka1

oddelené záujmy to áno - napríklad ísť si s kamarátmi zahrať biliard, sadnúť na pivo, zahrať bowling s partiou, ísť pomôcť kamošovi s opravami a podobne.
ísť na žúrku s opačným pohlavím však nie je to isté... to mi pripadá ako rozdelenie ženských úloh - táto bude do postele a na domáce práce, táto do spoločnosti....

ovecka83

chlap aj tak povie len to čo chce, a ak nechce ani s tým nepohneš..chod sa bavit aj ty a ak sa neopýta on ci ta niekto balil tak na nos mu to tiez vesat hned nemusis ci ano alebo nie

usiko

partneri podla mna musia mat aj vlastne oddelene zaujmy a partie, inak sa moze stat ze budu na seba neprirodzene nalepeni a casom si zacnu liezt na nervy...
...ak moj ide niekam, kde su zeny, ja sa bud vobec nepytam, alebo to tak srandovne detsky zaobalim, pritulim sa k nemu a poviem:povedz mi o vcerajsku, co nove v partii? a aka kraska ta balila dnes? a tak...ale to musim najst chvilu a ton.....