Zivotna krizovatka

Príspevok v téme: Zivotna krizovatka
Keita

Ahojky.Budem sa snazit vtesnat sem 7rokov mojho zivota..rada by som si precitala vas nazor na moj zivot.Za dlzku sa vopred ospravedlnujem...
Pred 7 rokmi som spoznala mojho uz teraz ex-priatela.Nebola to laska na 1 pohlad.Len sa mi pacil.Bol zvlastny.S nikym sa moc nebavil,skor taky tichsi..to sa mi na nom pacilo,po pol roku sme sa nejako dali dohromady..Zaciatky boli krasne,bolo tam vsetko,velka vasen a z mojej strany aj velka laska.Zamilovane sms,telefonaty,darceky..Bola som stastna.Po 2 rokoch akoby mi zasibalo.Akosi sa nam vytracala vasen,tak som ju hladala inde..Vzdy som sa vratila k nemu,..on bol moje utocisko,mala som pri nom pocit bezpecia,bolo mi ho aj velmi luto za to vsetko co som mu robila..vsetky moje ziarlivostne sceny a pritom ja som ho podvadzala..No..ako to uz chodi..boli sme v zahranici,a ani tam ma to nepreslo.Akoby mi fakt zasibalo.Ja som pila,fajcila,stretavala sa s druhymi,on doma spal..A spoznala som niekoho kto mi zivot obratil naruby.Nikdy som sa nestretla s niekym takym este.Tie hadky,od sameho zaciatku..Pritahoval ma ako nikdy niko predtym.Ukoncili sme svoje dlhodobe vztahy a povedali si,ze to skusime.Ja mu nedokazem verit,on mne tiez nie,on je typicky lider vo vztahu,ja som tiez,obaja nasi predosli partneri nam to dovolili..Teraz mame problem sa vyrovnat s tym,ako sa k sebe spravame.Ja mam pozostatky z preosleho vztahu,on tiez,take ako keby rozkazovanie druhemu,vo vetach,..nasim predoslym partnerom to nevadilo..S predoslym som nemala problem sa pohadat,strasne ma rozculoval jeho pokoj,bol taky pokojny,nikdy nestresoval,nikdy sa nechcel hadat a mna to strasne stvalo!!!S tymto??Neviem sa ani branit!!Bojim sa nieco povedat,lebo on ma ine reakcie.On ma nenecha len tak sa vyrevat,on mi to oplaca.Tym aka je povaha.Ja sa potom cela trasiem a radsej mu dam zapravdu,nez sa hadat.Co sa to deje???Je toto laska??Este stale byvam s mojim expriatelom,lebo sme spolu kupili dom.Niekedy mi velmi chyba.Ale teraz sa vobec nevyznam ci mi chyba ako muz,alebo len ako clovek,u ktoreho som si mohla dovolit vsetko bez nasledkov.Mam strach,lebo to vyzera tak,ze svojho ex som nakoniec az tak velmi nemilovala asi,ked som ho podvadzala.Pri tomto som sa dost ukludnila,ak sa to da tak povedat,vobec nemam chut na party,a ze podviest ho,to mi ani nepride na mysel..on chce aby som sa uz konecne prestahovala za nim na buduci mesiac,ja sa bojim,ze sa pozabijame,..na druhej strane,u mojho ex som dost citovo stradala..on je znamenie panna.Malokedy ma hladkal po tvari,malokedy ma drzal za ruku,a tak..castokrat som kvoli tomu plakala,chybala mi neha a nakoniec aj vasen..tento je celkom iny,je to byk.Az mi niekedy ide doslovne na nervy ako ma hladka a mazna.Co mi uz nadobro sibe??Ani to ani to??Jedno je primalo,druhe privela..Prosim vas,mohli by ste mi poradit ako to vidite vy??Ja som znamenie Baran.Mozno je to trocha aj o tych znameniach..Neviem.Som z toho naozaj uz dost na dne...;-(

doubledog

bezne zenske hlupe spravanie
si proste slepica, a s tym nic nespravis do konca zivota
akurat budes nicit zivoty muzom, ktory budu mat tu smolu, ze sa do teba zalubia :)

acido

problem je jednoznacne v tebe,nevies co chces,a nemas pokoj kym to nemas,si zly manipulativny clovek,dufam,ze ti to raz zivot vsetko vrati aj s urokami

uhlie

Keita,

lebo pises, ze ti nevyhovuje ani taky, co si ta nevsima a ani taky, co si ta vsima. A taky chlap je vlazny. Idealny muz pre teba podla toho, co pises je asi taky, co robi presne to, co ty chces. Ale takeho urcite nenajdes.

bleee

Keita, problem nie je v jednom ani druhom partnerovi, problem je, ako aj sama tusis, s tebe. Nevies najst samu seba a robis tak prostrednictvom partnerov. Kym sa sama nedas psychicky do poriadku, nebudes nikdy spokojna. A netyka sa to len muzov, ale aj ostatnych oblasti zivota.

ajka33

Keita áno, mám manžela, rodinu, deti a som spokojná, ale nestaviam si vzdušné zámky a nesnívam o dokonalom manželstve ža za hrob. Pritom sme si nikdy neboli neverní, ľúbime sa ale ani som v ňom nikdy nevidela dokonalého muža pre svoje deti. Beriem ho so všetkými chybami, lebo je to tiež len človek ako ja. Ešte raz ti opakujem, ak budeš stále čakať a preberať ktorý by bol najvhodnejší muž na založenie rodiny, nikam nezájdeš. Kým to necítiš srdcom a priveľmi špekuluješ nemá význam niečo riešiť a asi bude najlepší ten psík, ten ti dá ozaj tú vernú lásku akú očakávaš.

ajka33

Keita, kým budeš hľadať dokonalého muža pre svoje budúce dieťa spamätáš sa až v dôchodku, že taký neexistuje a si v ...
Nikdy nebudeš žiadneho muža milovať na 100% to je utópia.

Keita

Ajka...to ma vobec nenapadlo...myslis ze mi chyba rodina??To by musel byt na obzore dokonaly muz pre mna...taky ktoreho by som milovala uplne na 100%...

ajka33

psík,chcete to riešiť psíkom a nenapadlo tu ešte nikoho, že tej žene chýba úplne normálna a prirodzená vec a to je dieťa, ktoré ale nemôžem nazvať vecou, lebo je to človek, ktorý vám zmení a nenahraditeľne obohatí celý život....viem, do takého vzťahu dieťa nepatrí, ale kto má pri zakladaní si rodiny istotu, že im už bude stále super a budú sa milovať až za hrob?

Deee

nuz tak ja mam doma tiez pannu, ale aj otec bol panna, takze asi zvyk z domu, nehy a dotykov mam nadostac, nie je mozne sudit ludi podla znameni, to by ich bolo na svete len 12 druhov...a k vztahom mi to pride asi tak, ze nevies co chces, pridobreho podvadzas a drsny ta zas trapi...ani jedno ani druhe, ale ten psik je super napad, tolko lasky ti snad neda ziaden muz :-)