Clip in vlasy - strih

Príspevok v téme: Clip in vlasy - strih
mia88

ahojte baby, prosím vás, vy čo máte clip in vlasy, aký je strih vašich vlasov? čo som čítala, väčšina odporúča strih do postupna. treba ale ostrihať aj tie clip vlasy, nie? lebo kedže sú dlhšie, tak moje vlasy, moj strih tak prekryjú. a tiež ako vyzerajú po ostrihaní tie clip vlasy, hlavne končeky. ja sa toho bojím, samozrejme by som to nerobila doma, ale vzala by som ich kaderníčke, ale aj tak. predsa kupovala som si 50cm a ked sa ostrihajú, oni už predsa nedorastú a aby som ich strih potom neoľutovala. prosím poraďte :(

ivanana

takto - určite sú clipy krajšie a vhodnejšie pre tie, čo majú vlasy dopostupna. sama viem aké to je keď sú vlasy zarovno zastrihnuté, kratšie a husté. nevyzerá to prirodzene. takže odporúčam postupný strih. čo sa týka dĺžky clipov - nestrihaj ich! ono ako si ich dávaš na hlavu tak predsa tvoria postupný účes lebo všetky sú rovnakej dĺžky ale postupne nasadené v hlave.
kľudne mi napíš na xxmortysa@gmail.com poradím

de-3

ahojte. hladám dievčata ktoré si objednavali clip in vlasy cez internet na akejkolvek stránke, zaplatili a tovar im nedošiel, prosím napíšte mi na deni-3@azet.sk ďakujem