zaludok

alenaaaaaaaaaaaa

ahojte je nieco vazne ked mam nieco s pankreasom?a co znamena,ked sa mi v tele tvoria biele krvinky?dakujem

zuzaaaaa

Ahojte viem ze sem by som to davat nemala ale nikto nereaguje:(chcem sa opytam co mam robit na ploche brucho?cvicim 7mesiacov brusaky fotim si brucho a stale nic...no a meriam si obvod pasa rano ho mam 66 ked sa najem nafukne sa mi bruchi mam 68cm neviete ci to je nejaky problem so zaludkom?no a aj ked cvicim brusaky tam obvod pasa mam 72cm stale sa mi zvecsi pokial nejem alebo necvicim..som zufala co robit a cvicit ?

RNG

2rudolf, reflux je sposobeny NEDOSTATKOM ZALUDOCNYCH KYSELIN A Z TOHO VYPLYVAJUCIN KVASENIM V ZALUDKU A NATLACENIM KVASNYCH PIEN DO PAZERAKA!
...
To znamena ze potlacanie symptomu palenia a neutralizovanie kyselin v zaludku je nespravny postup. Prave naopak, treba pridat kyseliny, aby kvasenie prestalo a uzaver medzi zaludkom a pazerakom zostal tesne uzavrety.
Pouzivanie antiacidu Maalox, ktoreho hlavna zlozka je aluminum hydroxide vedie k alzheimerovej chorobe, to uz je davnejsie dokazane.
Acidanon je len jeho Slovenska kopia.

Potlacanie vyroby a neutralizacia zaludocnych kyselin vedie k osteoporoze a roznym nervovym porucham. Nespravne travenie(bez kyselin) postupne ovplyvni a znici cele telo.

2.Rudolf

Surovy zemiak je iba mastičkárstvo, ale skús, mno nie celý zemiak ake iba šťavu. No ja by som na ten gastroezofageálny reflux odporúčal naslôedovné voľnopredajné lieky: Acodanon alebo maalox. Je to spoľahlivé a účinné, najlepšie v krémovej forme. Ak chceš možeš mi napísať na r.chudy@centrum.sk

metabolizmus

AKO SA DA URYCHLIT METABOLIZMUS??lebo ja JEM MALO ALE CHCEM VIAC ALE TAK ABY SOM NEPRIBRALA ...LEBO JA KED JEM 3KRAT DO DNA JE TO MALO..A KED SI VECER DAM NAPRIKLAD NEJAKY KEKSIK NEVIEM PRECO ALE VIDIM NA SEBE ZMENU..ALEBO KED JEM AJ 5KRAT DO DNA...NEVIETE AKO SI MOZEM TEN METABOLIZMUS URYCHLIT?DAKUJEM ZA RADU

jablonka

jajka, ktovie ci sa sem jurajka este pozrie, jej problem je dva roky stary, aj ked, samozrejme je to problem pretrvavajuci.

jaja

Jurajka, neviem prečo mi neprevzalo odoslanie príspevku aj e-mail adresu, preto sa pokúšam ešte raz poslať príspevok.