čo si o tomto myslíte??,

Príspevok v téme: čo si o tomto myslíte??,
kiaa9

chcela by som sa spýtať, čo si myslíte o tom, že baba a chalan sa spoznali, ked mali nejakých 17 rokov, obaja boli neskúsení, ona panna a on panic....prvý krát sa spolu vyspali, milujú sa doteraz.....a sú spolu už nejaké 4 roky...myslíte že je možné, aby bol chalan verný babe až do smrti, aj ked bola jeho prvá??? a jediná???? alebo sa to nedá?

rada

moj nazor je, ze takyto vztah je rizikovy. Myslim si, ze bude hladat a experimentovat aj ine veci, nepoznane. Preto sa odporuca nielen jedneho partnera, ale zasa su vynimky! To netvrdim, a je ich veeeeelmi ale veeeeeeelmi malo. Takze prajem ti to, aby to bolo na cely zivot ale dnesna doba je uz zial taka.

elela

no aluska aj pre takych slnko svieti-hoci tam chodia vseliaki.
Ale to je vsade aj medzi doktormi, ucitelmi atd.. potom by som nemohla uznavat ani doktorov ani ucitelov atd. Ja viem, tot nie je nabozenske forum nejdem to tu rozoberat, ale tak ako si ty vyjadrila nazor, vyjadrujem aj ja ;).
Do kostola nechodim kvoli Cirkvi a fararom, ale kvoli sebe a mojmu vztahu k Bohu-pretoze v neho verim, chcem ten vztah utuzovat a rozvijat. Tot vse.

aluska

bingham v boha verim, ale do kostola v zivote nevstupim pretoze neuznavam cirkev..ako sa hovori, pod lampou je najvacsia tma

elela

Ja som veriaca, poznam kopec inych veriacich-ale to nie je zaruka, ze budu ukazkovi... Zalezi naozaj od jednotlivca, od faktorov, hodnot...

aluska

a podla mna sa to da, ale skor u taych veriacich...predsa len ti maju trosku iny zmysel zivota ako hriesni obycajni ludia