Ake probiotika

[zruseny12]

AJA
...ale pytaj PSYLLIUM PLUS.../CO OBSAHUJE PROBIOTIKA,OMEGA3 A INULIN/
lebo je aj obycajne PSYLLIUM...
a este jedna vec nezv.mat to PSYLLIUM PLUS v lekarniach,tak ja som ich poprosila ci by mi ho neobjednali a teraz mi ho pravidelne objednavaju,ked k nim zavolam...tak aj ty,ak nebudu mat skus poprosit,ci by ti ho neobjednali...
to psyllium sa tiez moze pridavat aj do jaogurtov,niekto pridava aj do zakuskov ked pecie atd.ja ho osobne si davam vecer do pohara vody 2dcl+2lyzicky cajove psyl.a zapijem este 2dcl vody....

boba 77

Niekedy treba črevá aj trochu "pomastiť".
Skús každé ráno na lačno polievkovú lyžicu extra pan. olivového oleja.

aja05

boba77 - a na aku stravu uz mam podla teba prejst??? vsak vsetko co si vymenovala - to papam...

mariaa - skocim niektory den do lekarne a vyskusam znova to psyllium ale kupim si aj ten lepicol plus asi

[zruseny12]

...nepisem o samotnych OVSENYCH VLOCKACH...ale pridat si ich do stravy napr.ja peciem chlieb a davam ich do chleba,do polievok,do jogurtoch sa mozu pridat...tak som to myslela...a samozrejme aj ine veci okrem toho,to je normalne...pitny rezim atd.
inak ta vlaknina PSYLLIUM pomaha pri pohybe criev a ked kazdy den si da na vecer to PSYLLIUM PLUS urobi len dobre...

boba 77

Na správne vyprázdňovanie je jediným liekom ZMENA STRAVY na stravu bohatú na ovocie a zeleninu a celozrnné pečivo(vlákninu)!!!!
Žiadne cviky ani samotné ovsené vločky nepomôžu

[zruseny12]

...na to vyprazdnovanie pravidelne je dobre PSYLLIUM PLUS a hned ti aj vycisti creva...okrem ineho obsahuje aj probiotika,omega3 a inulin-tusim...
pozri sa ako som pisala do google.sk na to psyllium plus...
a aj OVSENE VLOCKY POMAHAJU ABY MAL CLOVEK PRAVIDELNU STOLICU...

jajkafr

aja
ešte ma napadlo k tomu vyprázdňovaniu skúsila si už nácvik vyprázdňovacieho reflexu?
Ráno na lačno vypiješ pohár vlažnej vody , zješ raňajky a ideš skúsiť na wc takto opakuješ každé ráno po cca týždni u niekoho to trvá kratšie u niekoho dlhšie by mala cítiť nútenie na stolicu ktoré príde samop :)... je dobré ak to robíš približne v rovnakú hodinu mne osobne to pomohlo :)

boba 77

Super dophilus (pozor,skladovať v chlade)
Biopron 9
Tieto dva mám odskúšané sú dobré. Zameraj sa na probiotiká, ktoré majú čo najviac kmeňov a čo najviac baktérií v jednej kapsle.
Test na odskúšanie probiotík. Dať kapslu do pohára teplého mlieka.Do 24 hodín by malo skysnúť.