Leskle vlasy

Lucinka33

Ana, prepac, nechcela som :D
Asdf, ta pani, co predava CHI je aj na mimibazare, vola sa Silvie P. Daj si do vyhladavania na mimibazare znacku CHI. Najde ti to.

Lucinka33

Ana, oki :) Budem rada. Ale pravdepodobne bude to zlozenie take, ake som nasla na nete. Zatazuje to vlasy - cyclomethicone, dimethiconol, dimethicone..to su vsetko nevymyvatelne silikony a CHI ich ma v zlozeni na prvych miestach. Pozri si ten clanok, na ktory som hodila link. Pisu tam ako posobia tie silikony. Ale niektorym ludom silikony vyhovuju viac ako bezsilikonove pripravky a nemaju s nimi problemy, tak sa nezlakni :)

ana555

stránka je www.na-vlasy.cz
tá pani voľakedy posielala na dobierku,teraz už len predom na účet,škoda mne tá dobierka vyhovovala oveľa viac

Lucinka33

Nevymyvatelne silikony obaluju vlas, zo zaciatku sa zda byt lesklejsi, lahsie sa rozcesava. Ale tym, ze ho obaluju, neprepustaju k nemu ziadnu vyzivu a vlhkost, teda sa stava suchy, bez lesku. Naviac vlasy zatazuju a mozu sposobit ich vypadavanie. A tych nevymyvatelnych sa neda zbavit :( Mne by napriklad na tie silikony ani nechytila henna. Tu je clanok dlouhevlasy.cz

Lucinka33

Super, ze ti CHI vyhovuje :) Ja nemam tvrdsie vlasy ako zvycajne po Biosilku :) Su take klzkejsie, co sa mi paci. Ale chcela by som ich mat este hodvabnejsie. Prosim ta, pozries sa ci ten CHI ma taketo zlozenie, ake je uvedene tu? www.codecheck.info