Leskle vlasy

ana555

tá pani od ktorej to kupujem to predáva aj na mimibazáre,ale neobjedn.odtial ale priamo z jej stránky,už som brala 2-krát a bola som spokojná a ešte je dobrý aj zábal gestil wonder..booože toľké peniaze čo ja dávam na vlasy,hrôza a doma mi to potom všetko kysne)))))

Lucinka33

Ahoj, mne velmi pomohla henna. Predtym sa mi vlasy vobec neleskli, aj ked som ich nijak chemicky ani tepelne nenamahala a teraz je to super :) Z masiek mozem odporucit Gestil - Wonder. Ten regeneruje, dodava lesk a vyhladzuje.

ana555

a zabudla som,ten olejček vôbec nemastí a vlasy sú tak mäkučké že sa mi nikdy nestalo že by sa nedali rozčesať a to som z rozčesávaním vždy mala veľké problémy

ana555

mne sa najviac osvedčil na lesk a hebkosť vlasov silk infusion od zn CHI,je to olejček a 50ml mi vydrží 3-4mesiace pri každodennom používaní,stojí 12,30eur a je to zázrak aj na suché vlasy a taktiež chráni pri fénovaní,je super,objednávam ho z Čiech z jednej stránky,zadaj do googla silk infusion.A večer si do polovlhkých vlasov vtieram olivový olej a ráno zmyjem šampónom,vtedy sú vlasy tiež super a jemnučké,pa