sucha plet a akne - co s tym?

Príspevok v téme: sucha plet a akne - co s tym?
annie:)

ahojte, mam taky problem uz niekolko rokov sa liecim na akne, postupne sa to trochu zlepsuje ale stale sa mi tvoria zapalene vyrazky, ani nie tie velke hnisave tych je menej ale skor velmi vela takych mensich ale su zapalene a mam toho celu tvar. no vzdy v zime mam zaroven velmi suchu plet, niekedy aj v lete ale v zime je to najhorsie.a vsetky tie kremiky a vodicky proti akne este viac vysusuju plet tak neviem co mam robit. uz som ich aj prestala pouzivat a skusila som mesiac nedavat si vobec nic na tvar ale akne sa mi zase dost zhorsilo a suchu plet mam stale:( niekedy sa mi robia az take supinky.neviete poradit nejaky krem alebo nieco co by bolo vhodne na suchu plet ale aj na akne?dakujem:)

ada 06

Ahojte,

neviem, ci Vam pomozem, ale ja som mala tento isty problem,kym mi nezistili, ze mam alergiu na mlieko. Mam kamaratku,co ma celiakiu, a ta bola na tom rovnako,kym jej neprisli na to, ze nesmie lepok. A tak, ked som si upravila jedalnicek, vylucila vsetko, co obsahovalo mlieko, plet mam bez vyrazok.Trvali to asi dva tyzdne, kym sa mi vsetky zapalene miesta vyliecili. Takze by ste si mali dat vysetrit krv na protilatky, lebo, ak sa robia vyrazky, vacsinou je to dosledok toho, co sme zjedli a nemali sme. Ja som predtym vyskusala vsetko, dokonca som mala po vsetkych kremoch proti akne uz taku vysusenu plet, ze som ju mala na cele akoby hrubsiu. Ked som isla na kozmetiku, musela ma asi trikrat po sebe len naparovat, aby mi pokozka po mesiaci ako - tak zmakla. Ale teraz, pouzivam krem od firmy Just, vola sa San Aktiv a je super. Stoji okolo 21 Eur a vydrzi asi 4 mesiace. Krasne vonia a plet je po nom naozaj hladka.

Snad som Vam aspon trosku pomohla,

Ada.

FERIM1

Ak máš akné, alebo máš problémy s inými zápalmi pokožky, velmi vhodné je iontové striebro v produktoch Microsilver na ich liečbu. Zbaví Ťa zápalov spôsobenými baktériami a vírusmi.

Obsahuje male čiastočky striebra, ktoré, ako je dokázané, sú veľmi účinné pri ničení baktérií a vírusov všetkých foriem.

Nakoniec, informuj sa i na webe, trebárs tu:

akne.fm.site90.com

ewiik

mohli by ste mi prosim poradit: kde je ten obchod v ba co ma rng? je aj na internete, ze by som pozrela ake vyrobky ma, hlavne by som chcela koloidne striebro...dakujem

nikto owen

ahoj..ja mam ten isty problem. lenze ja som nikdy nemala akne a teraz ked mam 23 rokov behom tyzdna mam celu bradu vyhadzanu a mam velmi suchu plet. teraz skusam (mozes i ty ;)), tak ze si tvar natieram biodermou atoderm PP (vypytaj si vzorku v lekarni) na celu tvar okrem brady a na tu bradu si zvlast vytlacim trosku kremu a pridam jednu kvapku cajovnikoveho oleja, zmiesam a potom nanesiem. tak dufam, ze uz sa nebudu sirit a zacnu sa liecit. a planujem si v pondelok kupit kokosovy olej, myslim ze i to by mohlo pomoct.

Ch

joni_, on je fakt dobrý, však nepísal by som sem hovadiny:). A na tú T-Zónu si ho kľudne môžeš dať si myslím. Dáš si ho tam menej ako inde. Ja ho mám zhruba 2 týždne a som spokojný.

happi:-)

ja sice nemam akne, ale mastnu plet ano. Tiez som skusala rozne kremy a masky na mastnu plet, ale vysledok bol ten, ze som ju mala este mastnejsiu. Dostala som balicek kozmetiky Dermacol, kde bol pletovy krem Princess, zacala som ho pouzivat a plet sa mi uz nemasti. Pred nanesenim kremu si tvar odlicim vodou Sensibio H2O od Biodermy