Malo plodovej vody, male brusko

Príspevok v téme: Malo plodovej vody, male brusko
korytnacka22

ahojte, som v 29.tt. a mam velmi male brusko. Vsetkych vratane mna to prekvapuje. Bola som na vysetrenie a doktorka povedala, ze mam malo plodovej vody. Chcem sa spytat, ci sa s tym da nieco robit? Je nieco co mozem jest alebo pit, aby sa to zlepsilo? Babo je tiez zle otocene, hlavickou hore, ale to sa dufam este zmeni. Trapi ma len ta plodova voda. Co nedostatok plodovej vody moze zapricinit? Co to vobec znamena? Hrozi nieco? Poradte mi nieco prosim, dakujem

misula

Mne babka poradila ze ked budem jest vela melonu tak budem mat vela plodovej vody ... Pokial mas s plodovov vodou problem skus sa opitat gynekologa ze ci ti to pomoze :) drzim palce

danulik27

ahojte som na začiatku piateho mesiaca a tiež mám vraj malo plodovej vody doktor mi povedal že mám piť veľa mlieka a jesť veľa bielkovín neviem či to pomáha ale ja sa tým riadim výsledky uvidím o týždeň na kontrole tak skúste možno to pomôže.

maca-m

dobry den.mam velky problem.som v 15 tom tzydni tehotenstva a odtiekla mi plodova voda.lezim v nemocnici a tu mi davaju len magneziove infuzky.nevedia preco sa to stalo.uzivam este antibiotika aby sme nedostali nejaku infekciu.neviem ani ci sa voda dotvara a ak aj ano tak vytecie.poradte co mam robit?dakujem

sona55

ahoj,
ja som mala tiez menej-malo plodovej vody cele tehotenstvo, ale vsetky ostatne vysledky boli ok,
dietatko je v poriadku a aj bolo, malo trosku odlaceny nostek, ale to je v dosledku ulozenie v maternici, kde sa opiera,
neboj vsetko bude ok a najme nekombinuj, ak lekarke neveris treba si najst inu, lebo vecne polemizovanie nikomu neprosieva, prave naopak.
tak vela stastia

titi...

Ja som nikdy chudá nebola,s prvým tehotenstvom som dosť pribrala.Druhé tehotenstvo som mala uplne iné.Pribrala som len 6 kil,rodila som v 40-om týždni.Bábo som mala zdravé.Na plodovu vodu mi stále písali do knižky,že akurát dosť.Ked ti povedali,je to v poriadku tak zbytočne nebud nerváčka.Neoplatí sa.

anz16

kocky potrebujem poradit som v 37.tt ale moja doktorka mi vravela ze to moze byt aj o tyzden neskor tak mi robila sono a povedala ze mam mensie mnozstvo plodovej vody-co to znamena?kto poradi...urobila mi automaticky aj nejake prietoky a vravela ze tam je vsetko v poriadku....ale ja mam predsa strach-a k tomu mam aj male brusko na deviaty mesiac az prilis alebo si to namyslam..ale som nepokojna a mam strach ci babo bude v poriadku?ci nebude nejak postihnute alebo tak?...poradte vdaka