zly test??

Príspevok v téme: zly test??
saponatka25

ahojte mala by som jednu otazocku moze byt zly test ked som ho mala asi mesiac v supliku a mame v tej miestnosti dost teplo...aj 30 stupnov niekedy ale fakt len niekedy ...mame v tej miestnosti krb... no menstruacia mi vychadlaza na vcera ..piatok... dva dni pred tym som mala bolesti brucha ako normalne pred ms aj taky slaby vytok ...bielo cerveny ale to som postrehla len jeden raz,dnes je sobota a nic mi neprislo zatial a ani brucho ma neboli... vecsinou ms dostanem rano ale zatial nic... babetku sa nebranim a aj ho planujeme a aj sme planovali ale zatial nic... moze sa stat ze by bol aj test zly?meskat mi moze z vela pricin viem ale nesustredim sa na babo tak to stresom alebo cim byt nemoze.Dakujem za odpoved

isabella

aha... takze moje gratulacie boli predcasne? njn, tak si kup este jeden test a skus o par dni ak sa menstruacia nedostavi...

aluska

saponatka, to nevadi...ako test by sa mal robit az ked meska menzes, ale to nie je podmienka..mozes si ho robit aj predtym, tak ale cim bude odstup medzi tym testovanim a tym teoretickym oplodnenim vacsi , tym je vysledok testu spolahlivejsi

foxkid

saponatka, test by mal byť v poriadku, však si ho nemala položený na krbe :-)
skús si o pár dní test zopakovať, ak ti dovtedy nepríde menštruácia.

saponatka25

no asi som to zle napisala vlastne som to tam ani nevysvetlila ... nie nie mne vysla len jedna ciarka ... preto som sa pytala ci nemoze byt zly ded som mala dva dni dozadu slabucky vytok cerveny a ms este nikde ..... prepaaaaaacte za zle vysvetlenie moja chyba

foxkid

prepáčte, možno som niečo prehliadla, ale saponátka, nepíšeš, či ti test vyšiel pozitívny alebo negatívny.

saponatka25

dakujem..aj podla mna je spolahlivy...len som chcela vediet ci to horko nejak mooze obvplivnit.dakujeeem...ale ak ma este niekto nejake nazory som cele ucho

isabella

malo by sa to skladovat pri teplote maximalne 30°, tak je aspon na mojom teste a inak zly by mal byt test iba ked sa na nom nezjavi ziadna ciarka... pre buducnost odporucam testy skladovat na miestach kde nie su taky vykyvy teplot, ale ak to nepresiahlo 30° tak by to podla mna malo byt spolahlive...