Slabá menštruácia

Príspevok v téme: Slabá menštruácia
sorpionflowe

Zdravim, potrebujem radu ohladom antikoncepcie...prvy mesiac beriem antikoncepciu Katya, ked som ju zacala brat cely mesiac som mala slabe krvacanie. Podla letaku je to vo vedlajsich ucinkoch a povedal to aj lekar, ze sa to moze stat, teraz mam pauzu na menstruaciu, ktora prisla, ale trvala jeden den intenzivnejsie a teraz uz len slabe spinenie, anitkoncepciu som brala pravidelne, tak ako je v letaku, zacala som ju brat v prvy den menstruacie, takze by som mala byt chranena, ale aj tak stale premyslam, ci ucinok je taky aky ma byt aj pri tom celomesacnom slabom krvacani

Najky

Pekny vecer, chcela by som sa opytat ci ma niejaky vplyv na antikoncepciu uzivanie Ginka ( napr, znizenie ucinnosti antikoncepcie,... ) Dakujem

ivka7001

no ja som mala po vysadeni tabletiek asi 3 roky tiez slabu (1-2 dni) a dlhsi cyklus asi 31 dni, potom mi nahodou zistili znizenu funkciu stitnej zlazy pri odberoch z krvi. odkedy na to beriem tabletky, tak mam zas silnu ako kedysi a kratsi cyklus.

sorpionflowe

Ja sa len uistujem lebo som z toho trochu nervozna, viem, ze to funguje, uz som antikoncepciu brala...a panna maria pocala bez sexu, ja si to rozdavam so svojim drahym, takze zrovna neposkrvnene pocatie by to nebolo :))

DETERMIA

hojte ja neberiem antikoncepciu a mam tak slabu menstruaciu ze mi stacia 2 vlozky max.niekedy3 denne a mam ju 4dni.Ked som mala danu teliesko tiez 2-3vlozky ale 12dni prve2roky potom5rokov 9dni ale potom som ju dala von a POL roka som mala3dni menzes a za 3mesiace 4dni.

aluska

ano je, je to len reakcia tela, ktore si musi zvyknut..a mas to predsa napisane aj v pribalovom, tak co riesis?
ked beries tabletky ako mas tak nechapem coho sa bojis...pokym nie si panna maria tak neotehotnies len tak z nicoho

olinček

ahoj,ja mavam tiež taku slabu asi uživaš nizkohormonalnu antikoncepciu a pri nj to je normalne,včera som bola u lekara a pýtala som sa ho na to,či je to normalne taka slaba menštruacia.pokial berieš antikonc.pravidelne niet sa čoho obavat,tiež som mala taky problem ako ty.