brat ci nebrat ginko stim dozvedela som sa .....!!!!pomoztemi

Príspevok v téme: brat ci nebrat ginko stim dozvedela som sa .....!!!!pomoztemi
DETERMIA

ahojte mam dilemu beriem seroxat,xanax,magneb6,pyridoxin,cardilan.Psychiatricka mi doporucila ginko stim pretoze stale zyvam,toci sa mi hlava ,atd ale v lekarni mi povedali aby som to nebrala pretoze ked si dam kavu zacne mi busit srdce a v tychto tobolkach je 3nasobok kavy moze to sposobit arytmiu?alebo nieco.poradte alebo mam si dat len polku ci stvrtku dakujem za pomoc

ahoj123

boze moja chyba,chcela by som sa ospravedlnit Denzovi,co som napisala ohladom jednej mojej temy...pomylila som sa...mrzi ma to...

ahoj123

nerada sa zapájam do takýchto "diskusií",kde už to hraničí s hádkou,ale Prco tiež vyjadruje svoj názor sissa,a v tom ze Denz tu na fore rad zapára je pravda,aspon z mojej skusenosti-aj ja som mala temu,kde on bol zase najmudrejsimajked nic o situacii nevedel,asi tolko....a prco ma pravdu,spytala som sa naschval kamosky,ktora pracuje na psychiatrii a potvrdila ze kombinacia liekov ako pisala Determia SA MOZE POUZIT A POUZIVA u niektorych pacientov...takze nieje namieste ked tu niekto silou mocou pretlaca svoje nazory (ajked su nepravdive) ako male decko... :-DD

sisssa--

Macca ma pravdu ,uz by ste Denzovi mohli dat pokoj a nerieste ho ,ublizit nikomu neublizil ,len vyjadril svoj nazor a velakrat mal pravdu .Vyjadrit svoj nazor tu ma pravo kazdy ....prco...!!!!!!!

Macca

Vazeni, myslim, ze je nacase aby ste sa vsetci ukludnili.

..uz sa citim ako v telenovele :)...

Nerieste osobu, ale jeho otazku (problem).

Prco

ja poznam vela ludi ktorym tato kombinacia liekov pomohla a je ich dost takze nechapem preco zas denz musi mat posledne slovo

aabbccdd

GinkoStim
Zloženie:
Gurana(extrakt 3:1-200mg) 600,00 mg Ginko biloba(prášok z listov-4 mg extraktu) 200,00mg
Gotu kola 250,00 mg

Su rôzne Ginka kup ci čiste bez guarany .Guarana ma podobne zloženie ako kofein preto ti hovorila v lekarni.Mohla poradiť iba čiste ginko.