brat ci nebrat ginko stim dozvedela som sa .....!!!!pomoztemi

Príspevok v téme: brat ci nebrat ginko stim dozvedela som sa .....!!!!pomoztemi
DETERMIA

ahojte mam dilemu beriem seroxat,xanax,magneb6,pyridoxin,cardilan.Psychiatricka mi doporucila ginko stim pretoze stale zyvam,toci sa mi hlava ,atd ale v lekarni mi povedali aby som to nebrala pretoze ked si dam kavu zacne mi busit srdce a v tychto tobolkach je 3nasobok kavy moze to sposobit arytmiu?alebo nieco.poradte alebo mam si dat len polku ci stvrtku dakujem za pomoc

darika

DETERMIA
mozno to nebolo myslene az tak silno proti tebe,ako si to ty pochopila.Mozno,ak mas psychicke problemy,tak vnimas veci inak.Jemu sa mozno len nezdala ta kombinacia liekov.Mojej mamy sestra,aj mojej mame bolo tiez doporucene psychiatrickou ginko,ale obe ho museli vysadit,pretoze mali reakciu...islo ich zadusit.Sytrasne suchy kasel,ktory trval niekolko dni.Ked vysadili,preslo to.

DETERMIA

robis si srandu z chorych ludi ok ved tebe sa to vrati a tomu ver keby som bola chlap dobru by som ti dala po papuli

DETERMIA

DENZ ak nevies tak netrep dam ti milion euro ak to neni pravda mozes ist somnou mojej psychiatricke o10hod pyridoxin o 11hod seroxat o 16hod cardilan 20hod magneb6 a pred spanim Xanax takto uzivam lieky a laskavo si pozri na fore ze to beru aj iny TY SI neveriaci tomas to jak verite v boha ,nie ja sem taky vasi pi....nevidel a verim ze ju mate .najprv sa presvedc a potom ...lebo sa raz poriadne strapnis sory nic v zlom ale co ty si zac ?ja mam vazne problemy a nemam chut srandovat nemam 15rokov ale 4O