brat ci nebrat ginko stim dozvedela som sa .....!!!!pomoztemi

Príspevok v téme: brat ci nebrat ginko stim dozvedela som sa .....!!!!pomoztemi
DETERMIA

ahojte mam dilemu beriem seroxat,xanax,magneb6,pyridoxin,cardilan.Psychiatricka mi doporucila ginko stim pretoze stale zyvam,toci sa mi hlava ,atd ale v lekarni mi povedali aby som to nebrala pretoze ked si dam kavu zacne mi busit srdce a v tychto tobolkach je 3nasobok kavy moze to sposobit arytmiu?alebo nieco.poradte alebo mam si dat len polku ci stvrtku dakujem za pomoc

DETERMIA

darika romanoo ti vysvetlil a este nechapes ze niesom psycho a k psychiarticke draha chodia aj herci spevaci napr prepracovany ako ja robila som 14hod denne a blazni su v nemocnici

romanoo

Darika chapem, vsetko som necital, len posledne prispevky. Isto, ten problem so srdcom moze suvisiet so psychikou, takze preto asi ten psychiater. Ked mne zacali moje problemy - vegetativna nerovnovaha, sam som navstivil (dobrovolne) okrem psychologa, kde boli len relaxacia a podobne blbosti, co viem aj sam robit a vsetky info co mi davala som uz davno mal, aj psychiatricku, ktora len hned nasadzovala AD a ine benzodiazepiny (i ked netvrdim, ze nepomozu) a ziadne som nikdy nebral. Len ten rivotril v minim. davke a to mi v podstate predpisal neurolog, vela starosti moze byt aj od chrbtice, takze fakt neviem.

DETERMIA

romano kludne si daj predpisatstaci rano seroxat20mg len pol tablety a vecer magne b6 okolo 18hod a ak mas nejaky stres skus xanax 0,25mg vecer 2tyzdne pol tablety apotom zvys na celu o mesiac ti bude ok ak sa lieky vysadzaju uplne pomaly staci ich rozdrvit na kusky

darika

romanoo
ja o tom nieco viem,ale jednemu nerozumiem...Preco chodi ku psychiatricke?Tam by ju kvoli srdcu nikto neposlal.Ved sa jej vela ludi pytalo na jej diagnozu,tak nerozumiem...Ja viem,co je psychiater,ale so srdcom?Ved ja som na zaciatku reagovala tak,ze som chcela len pomoct,ale...ked som videla tu reakciu,tak mi to stacilo.Zakladat temy kvoli tomu,aby som niekoho nastvala?Ja nezastavam nikoho,ale...ako neregistrovana je velmi lahko sa do niekoho obuvat,kto nema problem sa tu ukazat pod tym istym nickom aj zajtra.Tu ide momentalne o to,ze o co jej islo.Ci niekoho nastvat,ale musela pocitat,ze je tu okrem nich dvoch viac ludi,alebo hladala naozaj pomoc.Ale potom preco ta reakcia?To nie je ale otazka na teba,tak prepac.Ja v tejto teme koncim,pretoze nema vyznam sa dohadovat.

romanoo

A s tym Ginko mi to nejak nesedi, ze 3x kava, to akoze myslela ze obsahuje kofein ? Alebo latku podobnu ? Skusim prezistit, ci moze vytazok Ginka sposobovat arytmiu, no nezda sa mi to veru.

romanoo

Darika, prosim, podla liekov by som nesudil cloveka, su to sice lieky na potlacenie dusevnych pocitov ale aj vegetativnych, clovek nemusi byt psychicky naruseny v tom pravom zmysle slova. Dokonca sa nimi potlaca- nahradza chemicka nerovnovaha v mozgu, seroxat - serotonin, v skratke hormon stastia. Proste su ludia, ktori su citlivejsi nez ti ostatni, no ale nie su urcite psychicky naruseni. Su to normalni ludia, len tie pocity tela inak znasaju. Kludne Ti, Vam o tom poviem, vela som otom cital, rozoberal s lekarmi.

DETERMIA

darika je pani doktorka pise ze beriem vela liekov ja berem 2 a ostatne su vitaminy ale darika povedala ze som chora tak som chora no takze darika dakujem a klaniam sa ti dotiahnes to daleko som chora opica a je mi to jedno co si o mne myslis z denzom radsej chod pomoct nejakej babke cez prechod a staraj sa o seba pa pa