únava

[zruseny12]

...ano,aj ja by som postupovala takto ako pises...najprv nieco na zaspanie,aby si rychlo a v klude zaspal a potom postupne vylucovat ak nezaberie to prve...a nebude to mat ziaden efekt...
inak ak si sportovec,je dobre jest aj jeden banan denne na energiu...
ale musi byt zrely/ked je slupka pekna zlta a ma po sebe skvrny hnede-len dnu uz samotny banan nesmie byt hnedy-VTEDY JE DOBRE ZRELY/
lebo ked je nedozrety,tak len zatazuje zaludok...ked je dobre DOZRETY ta ti dost ENERGIA-odporucaju ho sportovcom...
a ako pise ANINA ak ti nic s toho nepomoze,co sme tu pisali,NEBER UNAVU NA LAHKU VAHU A VYHLADAJ LEKARA,AK TI NEPOMOZE JEDEN LEKAR,VYMEN HO A CHOD ZA INYM...ALE NENECHAVAJ TO LEN TAK...
ZELAM TI VELA STASTIA A PEVNE ZDRAVIE V ZIVOTE A NECH SA TI DARI V TOM SPORTE CO ROBIS A AJ V OSOBNOM ZIVOTE...PEKNY DEN

inata

ak ti možem este poradit skus ako prve uživat magne b6.prospeje ti to aj ako sportovcovi a popri nom možeš brat aj koenzym Q10.daj si pozor na pitie zeleneho čaju pred spanim a popoludnajšich hodinach aj na ostatne kofeinove napoje.ale svoju unavu neber na lahku vahu .ak budes mat cas skus aj toho lekara.

logen415

Ďakujem, štvrtok budem mať čas behnúť do lekárne tak niečo z toho vyberiem.
Ďakujem aj za informovanosť o tom možnom vedľajšom účinku. Myslím, že lepšie by bolo skúsiť najprv či už ten melatonin, Benosen, alebo Koenzym Q10 a až potom to, keď to môže spôsobiť anémiu. Nemuselo by to zabrať a mohol by som mať potom na krku hneď 2 problémy.

[zruseny12]

LOGEN
...vcera som uz nemohla pisat,ale napadlo ma,ze este je dobre na spanok pouzit PERSEN FORTE/kupis v lekarni/je silnejsi a slabsi...PERSEN FORTE a PERSEN...
len treba davat na neho pozor,lebo sposobuje anemiu/sice ze vraj uz nie je to napisane na letaku,ale ja som pred par rokmi to citala na letaku/
inak na STRESS,alebo pred spankom aspon hodinu je dobre brat aj B-KOMPLEX a tiez je aj FORTE alebo iba B-KOMPLEX.../tiez kupis v lekani/
obsahuje to vit.B-SKUPINY su velmi dolezite pre cloveka...
pekny den tebe aj tebe INATA...

inata

ak sa človek dokaže vysporiadat so stresom,pribudajucimi chorobami,problemami v rodine a vobec okolo seba tak by mu to nemalo narušit spanok.ja poznam ludi,ktori maju tažke zdravotne problemy a spia ako babatka.ale maju uplne ine myslenie ako napr.ja. j asi zo vsetkeho robim starosti a velku hlavu,cez dne nemam cas na to mysliet a samozrejme ze sa to potom vracia v pokoji ke dja mam spat.

inata

ale ano,je to lepšie.dokonca sa mi niekedy stava že ani o tom nerozmyšlam,pred tym som sa totižto s tym stal ezaoberala.ale mna to tak štvalo,že som skušala fakt všetko dostupne a co mi ted aporadil aj lekar a to vratane aj tych psychologickych sedeni.vieš su dni,kedy spim mozno hodinu dve,ked mam vela problemov v robote v rodine tak to j epre mna najhoršie.ja vtedy lahnem a riešim :-( hoci samozrejme nič s tym nevyriešim akurat že som total nevyspata.ale naopak su uz dni kedy dokažem vypnut a citim sa naopak velmi dobre.
vieš mne stanovili dg boreliu 3 stupna,postihnute svalstvo,klby ,poskoden aimunita ,k tomu problemy so štitnou žlazou a nasledne všetky problemy s unavou a spanim priradili k tymto dg.ja skušam stale niečo ako som už spominala niekedy s uspechom niekedy bez.ale v prvom rade je to vzdy o psychike.

logen415

A aspoň trocha vyriešil tvoj problém?
Je to hrôza ako pribúdajú rôzne ochorneia a poruchy, ktoré by pred rokmi nikto ani nečakal.

inata

ja uz potom nezaspim,ke ds azobudim v noci o 1,2 tak este zaspim.ale od tej 4 som vyspata uz.
jasne ž epotom by som okolo obeda spala.premaham sa jak možem,len aby som neaspala v robote,je to hrozne.potom som uplne mimo.to ma vlastne aj doviedlo k lekarovi.