Môžu tabletky zväčšiť prsia?

Alzberta

Ja mám skúsenosti s tabletkami na zväčšenie pŕs a nie je vôbec pravda že nefungujú. to môžu tvrdiť len babi ktoré to neskúsili. Mne sa prsia zväčšili a to viditeľne. Užívala som to poctivo a výsledky sú takže tolko moja skúsenosť

Marunka

Baby, vy ste naozaj hlupucke? Ked si otvorite stranky s tymi zazracnymi liekmi a su tam obrazky "pred" a "po" udajnom uzivani, vy naozaj nevidite, ze su to silikonove prsia? Jednak si presne tie iste obrazky mozete pozriet na nete, kliniky kde sa robia plastiky zdielaju presne tie iste. A dokonca na niektorych fotkach vidno na prsiach este odtlacenu specialnu podprsenku, ktora sa nosi po operaci :D :D Ale ved si kupte tablety

Silviasom

Ahoj chcem sa opýtať ktoré tabletky zabrali. Chcela by som zhodiť kilá a tak sa mi zmenšia aj prsia a už teraz sa mi zdajú moc malé,majú medzeru a sú klesnuté.. Som naozaj zúfalá bola by som rada ak by ste mi pomohli s týmto. Raz som bola v lekárni a tam vravela že nič také neexistuje a vy píšete že vám zabrali tak sa chcem opýtať čo je také najlepšie podľa vás. Ďakujem za rady :)

radka69

Ahoj ja pouzivam tabletky na prirodnej baze, ktore obsahuju aj latky na podporu travenia. Uz po mesiaci som citila zmenu a teraz ich beriem uz 6. mesiac a poviem ti ze sa uz teraz tesim na leto! Tu si o tom precitaj viac: -odkaz odstránený-

SimcaLimca

Ja som skúšala už aj Superprsia a ešte jedny tabletky na zvacsenie prs ale musím povedať , že mi nakoniec naozaj pomohli až tie megaprsia... Vrazila som do toho sice dosť vela peniažkov ale tak, oplatilo sa. Keď som ich začala brať, tak asi po troch týždňoch už som videla ako sa mi zväčšili a spevneli. Treba skúšať a hlavne každá máme iný organizmus a vyhovuje nám vždy niečo iné... Nekomu pomôže to, inému zas ono. U mňa to boli až na tretí pokus tie Megaprsia. Ale aj tak som rada že som to nevzdala hneď na začiatku ;-)