Môžu tabletky zväčšiť prsia?

sydney

tabletky nepomozu.keby pomahali,tak plasticki chirugovia skrachuju a vsetky su ceckate. zvacsich si ich push upkou

matuska21

slavica

mozem sa spýtat,že aké to boli tabletky? Ich nazov, prosim, lebo si dnes idem aj ja objednat take tabletky a nechcem urobit chybu, dakujem

lililililili

Kvôli striám na prsiach som si istý čas kupovala z lekárne taký drahší krém proti striám a tam bolo v návode zakreslené, ako sa má prevádzať masáž pŕs. Ten krém už síce nekupujem (lebo bol neúčinný) ale tú masáž si robím vždy keď sa natieram a zdajú sa mi moje prsia vďaka tomu pevnejšie - aj priateľ to tvrdí... tak na tom asi niečo bude. Len to treba robiť pravidelne...

SairaHAhmed

hm možno dáke posilovanie ramien by im pomohlo isto skôr ako tabletky ale to sa ti asi nechce.
Najprv sa nauč gramatike, to je lepší nápad ako porovnávať tie tabletky ktoré nič nedokážu zmeniť

kukla

ahojte chcela by som sa spitat ci niektora pouzivala PRSIA EXTRA + LÍNIA ci vobec pomohly a po kolko mesiacoxh dakujem za odpovede

MIA78

inak tie silikony to tu je akasi moda z ameriky, tam si to uz baby davaju vyberat kdez tu to ide vo velkom,

skoda, ze zvacsenie vlastnym tukom je take drahe, aj ked 10tis eciek neviem co na tom stoji to sa mi viac pozdava ako silikon do seba valit alebo tabletky tomu moc neverim

slavica

Aj ja som si raz také tabletky kúpila , a keď som išla na bežnú kontrolu pŕs . Na sone mi zistili dve hrčky a o týždeň som bola na operácii. Takže neverte tabletkám , lebo mi nenarástli prsia , ale nezhubné nádory.