zaľúbená

LilaAbner

ahoj,ja ti úplne rozumiem.tiez som bola v takejto situácii pred niekolkymi rokmi.rozdiel bol len v tom,ze aj ten chalan bol do mna zalubeny,ale ako mladeho neskuseneho ho lakalo vyskusat sex.mna vtedy este nie.tak ho chnapla moja "kamoska",ktora rychlo pochopila,co ma robit,aby ho dostala odo mna.jemu,debilkovi,bolo prednejsie vyskusat si sexik,ako mat lasku,ale dobre.a ja blba som ho tiez niekolko ROKOV oplakavala.mala som sice par kratkych vztahov,ale stale to nebolo ono.kazdeho som porovnavala s nim,hoci on bol totalny magor,co som samozrejme vtedy odmietala pripustit.teraz to uz viem.potom o 2 roky po rozchode prisiel za mnou s tym,ze ma stale lubi,ale to uz som mu nedala ziadnu sancu,skratka som pochopila,co je to za debila.teraz som v stastnom vztahu,odvtedy preslo 6 rokov a som dokonale stastna.mam skveleho priatela,je to vynikajúci človek a budeme sa brat.
takze rada:nenut sa do toho,aby si ho neporovnavala,zabudla nanho a podobne hluposti.ono to raz pride,ze sa jedneho dna zobudis a zistis,ze je ti ukradnuty a ze su aj ini chalani.vela stastia.

mmonnikka

a keď sa nedokážem zamilovať do žiadneho iného, nikto iný ma nepriťahuje, ani ma nedokáže očariť, niekedy len keď som si prezerala fotky chalanov, hneď som sa vedela rozhodnúť, že tento je pekný, tento má nádherné modré oči, ďalší, že má peknú postavu, ale teraz sa na nich len pozerám a žiaden sa mi nepáči, úplne žiaden,