Obcas sa mi stava,ze ma rozladi somarina a cely den sa z toho neviem vyhrabat :(

Príspevok v téme: Obcas sa mi stava,ze ma rozladi somarina a cely den sa z toho neviem vyhrabat :(
monimoni

neviem, ci som slaba osobnost, alebo vela spravi pocasie, alebo preco to nezvladam.... obcas mam dni,kedy som vitalna, svieza, nerozhadze am nic....a potom to pride... nieco sa len povie, stane... a cely den to mam v hlave a nejak to neviem vypustit von... a su to hluosti,ako napr. ze najdem fotku priatelovej byvalej, a pritom sme spolu dlho, lubime sa,ale nejak ma to rozlaid,ked ich tam vidim statsnych,alebo sa dozviem,ze ma niekto ohovara...a v takyto den sa nad tym zamyslam a trapim..vacsinou su to vsak veci,ktore marozladia, suvisiace s minulostou mojho muza... niekedy bol burlivak, ale zmenil sa, usadil a je skvely muz... no ale viete, ludia su zli a radi mi pripomenu,co robil, s kym,kde... a mna to trapi,hoci dnes sa na mna pozera ocami plnymi lasky...neviem,ci niekto chape, o com tu tocim... proste, logicky viem, ze su tieto impulzy , co ma rozladia hlupe azbytocne, ale obcas sa poddam ....
mate nejake recept, ako zahnat tieto myslienky?

monimoni

mne strpcuje casto.... neviem uz proti tomu obcas bojovat,stale verim, ze aka som ja k ludom,budu aj oni ku mne...a pri to nie su zli,ale asi nie tak dobri,ako ja :))) to bolo skreslene,ale mylsim tym, ze asi robim obcas nadpriemerne veci,ktore pak aj ocakavam...ale ja neviem,ak by pre man niekto urobil nieco WAW, tak by som mu to chcela oplatit, aj ked by ma to samu od seba nenapadlo.... niekedy sa dost trapim za taketo somariny,ako napr: ze sa neozve, aj ked ma mozno moznost,resp, nevynalozi nejaku extra snahu na to....chlapi sa asi radi uspokoja s tym, ze sa nieco neda...

tami123

akoby som veci co pises citala o sebe...! myslim si ze nie si sebecka, mas len taku povahu, asi podobne ako ja, ktora mi niekedy poriadne strpcuje zivot...

monimoni

MNAM: nie je to detinske...alebo mozno ja je, ale som rovnaka.... spravim pr eneho vsetko, som strasne ochotna aobetava,ale nie zas nejak fanaticky slepo...a teraz ma trosku mata v hlave fakt, ze odisiel na sluzobku na 12 dni, 3 dni pred tym sommu vlemi pomahala,balit, prat, vsetko vybavit....a do batoziny som mu dala jehooblubenu sladkost s odkazom... no a on je prec, a cez den sa ledva ozve, vecer si volame, ale mala som pocit, ze pocujem,ako ma menej vnima a popri tom zrejme nieco hladal na internete, a ked je na internete a ja nie, nenajdem sinikdy nejaky odkaz od neho.... ze tu bol,ale ja nie a par viet... a musela osm sa ho ja opytat, ci si nasiel sladkost, on sam od seba nic...a ja sale cakam, nejaku prekvapko, ze len tak zavola...alebo tak...a je mi do placu, ked si predstavim, ze so mnou vola a nevnima ma na 100% ale pri tom si uz chysta maily na citanie.... vi ema to strasne sklamat,ale nemozem nic, lebo budem histerka a on ,chlap ma vzdy milion vyhovoriek, preco sa neda ozvat... som sebecka? :(((

Mňam

KatkaBr. ja mávam to isté, tiež vela krát rozmýšlam, že či som prenho dosť dobra, ja ho berem ako to najlepšie čo ma v živote stretlo a chcela by som aby ma bral tak aj on, aby som bola prenho najlepsia :-) myslite, ze je to odomna detinske?

monimoni

nie je v kontakte, aj ked,s touto poslendou az na moj podnet a moj plac a tak,neboli v nejakom velkom kontakte, len si obcas napisali,kto sa ako ma, a na sviatky...alebo sa parkrat nahodne stretli a ze mali klasicke zdvorilostne reci,ale mne aj to vadilo....
burlivak v zmysle, ze chodit stale von, s kamosmi, rad sa ukazoval pred babami, aky je vtipny, zaujimavy,bol rad stredobodom pozornosti....tak som to skor myslela

KatkaBr.

Ja mam to iste...casto aj rozmyslam,ale to mal s druhymi alebo ci som ja dost dobra a tak.Ako to myslis,ze bol burlivak?Kolko mal pred tebou pertneriek?Vela zalezi na tom,ci s nimi je v kontakte alebo nie...

cajik

a nemas to nahodou cez pms ?

mna ked trapia somariny, tak mi nepomoze nic, musim sa len niekomu zdoverit, kto mi povie ze su to fakt somariny.. v takych pripadoch mi pomaha priatel.. a ked viem ze v nom mam oporu, tak to prejde.. niekedy je dobre sa na to vyspat, snazit sa na to nemysliet