Kolko spermii treba na oplodnenie?

Príspevok v téme: Kolko spermii treba na oplodnenie?
PlaYboyQO

chcel by som sa opytat kolko spermii je potrebnych na to aby žena bola tehotna ... uvediem priklad muž ma pohlavny stik s kondomom urobil sa dnu v žene a pri vytiahnuti zisti ze kondom ma malinku dierku .. a ze s neho mohla vytiest nejaka ta kvapka ale vacsina sepermii ostala v kondome ... !! aka je šanca ze zena otehotnie ?? ..

miki velky

Chcem sa opitat ako zistim ci som plodni preto lebo mam manzelku a rok sa pokusame o dieta a nic viete mi poradit???

Majstre

Mozem sa opitat s priatelkou sme boli v posteli a zacala sa omna obtierat ked si namna lahla dala mi vonku penis ale ona mala na sebe kratasky a gatky je mozne aby bola tehotna ??

Majstre

Mozem sa opitat s priatelkou sme boli v posteli a zacala sa omna obtierat ked si namna lahla dala mi vonku penis ale ona mala na sebe kratasky a gatky je mozne aby bola tehotna ??

...

Dobry den chcel bi som sa opitat na tuto otazku....maly sme sex ako vo pred islo vsetko von...a asi po tyzni moja fr dostala kramy....nieje jej zle nic ale nafukuje jej brusko a mala mat kramy a uz ich nedostala

anet15555554

Chcem sa opytat ked som mala sex s kondomom a spravil sa do kondomu potom si ho dal dole iba sa utrel a po neakej chvile mi ho tam len na chvilu dal bez kondomu možem stoho otehotniet lebo som čitala že spermie ešte na penise možu byt