Kolko spermii treba na oplodnenie?

Príspevok v téme: Kolko spermii treba na oplodnenie?
PlaYboyQO

chcel by som sa opytat kolko spermii je potrebnych na to aby žena bola tehotna ... uvediem priklad muž ma pohlavny stik s kondomom urobil sa dnu v žene a pri vytiahnuti zisti ze kondom ma malinku dierku .. a ze s neho mohla vytiest nejaka ta kvapka ale vacsina sepermii ostala v kondome ... !! aka je šanca ze zena otehotnie ?? ..

PlaYboyQO

Po prve vzdy sexujem s kondomom :D a aj teraz som sexoval s kondomom ... len po vitiahnuti sa mi zdal nejaky moc vlhky ... ja viem ze od ženy bol vlhky :D ale ta neivem :D no ked som to vytahol tak som to skontroloval a nezdalo sa mi zeby bol deravi ... takze neviem dufam ze nebude :):)v tom :)

aluska

na oplodnenie staci jedna...a v jednej kvapke je asi milion spermii, cize staci aj jedna kvapka aj menej...
a nabuduce sexuj s kondomom, ked mas taketo problemy
a sanca aby bola zena tehotna, sa urcuje aj na zaklade dalsich xy faktorov..ale sanca je vzdy, pokym neni zena neplodna

PlaYboyQO

ja viem ze jedna :D ježisi zase sa nerobte :D ze ste nevedeli co som tym myslel ... tak ja vime ze jedna stači aby sa dostala k vajičku ... ale tak kolko ejakulatu treba nato aby zena otehotnela ... pri tom PRIKLADE co som uviedol je šanca aby bola žena tehotna ?? ...