ako reagovat a je to normalne???

Príspevok v téme: ako reagovat a je to normalne???
cicuskaaaa

Raz v noci ked sme s priatelom lezali v posteli a ja som nemohla spat som zrazu zistila ze si to robi...pritom este tu noc sme spolu sexovali...zaujimave bolo ze sa mi zdalo ze spi alebo je v takom polospanku, vobec som nevedela ako reagovat...najskor som sa zhrozila no potom ma to aj trochu vzrusilo ale nechala som to tak ani som mu nic nepovedala je to normalne podla vas co vy na to co robit ak sa to stane zas a robit nieco vobec???

bibba

vedela som ze sa moze zase niekto urazit. myslela som to tak, ze: uplne inac by som to bola zobrala, keby ma zobudil a povedal ze nieco xce, namiesto toho aby mi to robil v spanku... ci ne? odveci?

bibba

mne sa to tiez stalo... ze si moj byvaly honil natom jak mi hladkal ritku:) ja som sa robila ze spim:) a neriesila som to ani potom. a raz daaavno. som chodila s jednym a ten ma zacal s*kat raz pocas toho jak som naozaj spala. tvrdo. som sa nato zobudila :))) tomu som fakt vynadala:) ze ma budi a tak. a on mi povedal: ja zato nemozem, vzdy ked ta vidim sa mi postavi :)))) chlapi su trdla.