Je tu ešte niekomu smutno?

Príspevok v téme: Je tu ešte niekomu smutno?
smutnááá

Ahoj...je tu niekto,kto by vedel,ako mi zlepšiť náladu,alebo niekto,kto má podobrné pocity? Zobudila som sa pred polnocou a chytá ma nejaká depka...som sama doma s deťmi,manžel pracovne odcestovaný...nejak sa nestýkam ani s kamarátmi,neviem,či vôbec ešte nejakých mám,keďže som prerušila kontakty...no a ide na mňa z tej samoty strašná depka,každým dňom mám pocit,že to je len horšie...a nemám sa komu ani zdôveriť,tak to píšem sem

lost

ale "vstavam" o osmej do skoly :) no ale... spat 3 hodiny je nic moc :D ale bol tazky den, tak nespat bude hazard :D
zo skoly dojdem zase o 21:00 bleee

iinkognito

praveze ja nechcem spat, tie 4 hodinky by ma iba pomylili..cakam na osmu hodinu :)ale strasne sa to vlecieeeee
a ty preco nespis? strasis tu? :)

smutnááá

a vieš čo?pôjdem sa ti ja s nimi sánkovať...no vidíš,to je skvelý nápad,už len nájsť nejaký kopec...no ak neprespím celý deň,keďže teraz buntoším...a už som aj vyhladla,tak ešte kým sa najem,kým zaspím....a ráno vstávam o šiestej

lost

hmm, program :)

no rodicovske... ak by som mal byt zakerny povedal by som ze treba uz vymysliet trest pre deti, ak budu mat nejake zle veci v skole :D ale ked su dobre, tak to nema vyznam :D

navarene,upratane uz mas :)

cize asi uz len relaxovat :)
alebo mozno nejake spolocenske hry s detmi, ak su... popripade nejaka prechadzka + sneh, ak je :) hmm, ani neviem co vsetko by sa este dalo.. hmm...

smutnááá

hm...čo zajtra podniknem...no mňa vlastne ani nič nečaká,len ísť na rodičovské...a ani neviem,čo by sa dalo podniknúť...navarené mám,upratané tiež:-) prázdnu peňaženku tiež...takže nič sa ani nedá...kamoši nie sú...zas budem sedieť len za pc a to je asi to najhoršie...však

pomôž mi vymyslieť nejaký program lost