Kŕče v bruchu, hnačka po každom prehltnutom jedle

Príspevok v téme: Kŕče v bruchu, hnačka po každom prehltnutom jedle
bolesti

ahojte.už vyše týždňa mi začali silné bolesti v bruchu, len čo zjem minimum hociktorej potraviny,okamžite dostanem kŕč a musím utekať na záchod..mám silnú hnačku,viem je to nepríjemné to písať takto,ale v nej sú časti jedla.pritom jem malé porcie a viac krat denne.pijem pravidelne..
kto vie čo by to bolo?

lDenzl

Smecta-
je prírodný, čistený íl s vysokou väzbovou kapacitou, ktorá je schopná sa viazať s hlienom sliznice zažívacieho traktu a zvyšuje tak jeho kvalitu a množstvo. Touto cestou chráni sliznicu proti infekcii a škodlivým látkam a umožňuje rýchlejšie uzdravenie.
Súčasne je Smecta schopná viazať toxické látky produkované infekčným pôvodcom hnačky. Nefarbí stolicu, nie je Rtg kontrastná, nezrýchľuje ani nespomaľuje priechod tráviacim traktom. Nevstrebáva sa. Vylučuje sa stolicou.

ludo322

Aj ja som trpel hnackami po operacii mne pomohli probiotika tiez som musel po kazdom jedle ist na zachod vyskusaj ja som si to objednal na internete na stranke dr natura.

bolesti

jajkafr

dakujem moc...v pondelok ma objednali doktorovi tak som zvedavá čo nové sa dozviem...držať palec nech to není niečo s hrubým črevom...pak to sem napíšem aby ste vedeli čoho sú toto symptomy

jajkafr

bolesti keby to bol nejaký jednoduchý vírus tak ti to prejde do týždňa ... a nemôžeš zájsť ani na pohotovosť? veď uvidíš skús tú diétu a Carbosorb (živočíšne uhlie) môžeš aj 2 tabletky tuším 3x denne a nejakú smectu alebo také niečo tiež skús aby ti to rýchlejšie zabralo
držím palčeky a skoré uzdravenie prajem

bolesti

jajkafr

dakujem za rady..tu sa treba objednať aj u normálne doktora,nie ako na SVK vstúpiš a vyšetria ťa..
hej hej,len suchare a čajíky to budú.ale myslím,že to je nejaký vírus,lebo je to už dlhšie než týždeň

jajkafr

bolesti
a nemôžeš tam navštíviť žiadneho lekára? Za ten čas si skús nasadiť diétu sucháre a čaj (čierny, pigi, repíkový) daj si Carbosorb a Endiex, Smecta alebo niečo čo zastavuje hnačku, ale najlepšie by bolo zájsť čím skôr k lekárovi