Bolest semenikou

Príspevok v téme: Bolest semenikou
Rudo006

Dobry asi 3 dni trpim bolestami semenikou, hlavne pravým a mam 18 rokov. Prvy den som to citil iba vecer ako jemnejsiu bolest ale stupnuje sa to.. chcel by som sa spytat ci to moze byt ako vedlajsi ucinok pri uzivani Ketanolu ( injekcny + čipky) alebo pred cca 10 dnami sa mi stal nehoda eked som dostal kolenom do praveho semenku... a ze ci by som mal este pockat navstevou lekara az do douzivania ketanolu.....dakujem

Giuseppe

S inj. to pravdepodobne nesuvisi, je to byt nasledok toho urazu. Moze to byt pravdepodobne zapal,ako dosledok urazu. ak by to bola torzia uz by si bol davno z lekara. Trebalo si prilozit lad a zobrat ibuprofen po tom uraze. Chod k lekarovi

Rudo006

nie nevracia... maximalne ma raz prehnalo ale to skorej z jedla.... To zas som nikdy nebol hamblivy pred doktormi... takze s timi injekciami do nohy to nema nic spolocne?

Benjo

Na nic necakaj a utekaj cim skor ku doktorovi (urologovi). Samozrejme najprv nezabudni skocit za svojou obvodnou lekarkou nech ti vypise listok na urologiu. Neboj sa, jej nemusis nic ukazovat, akurat jej povedz, ze ta boli semennik a nic viac jej nemusis vysvetlovat. Zvysok povies urologovi. So semennikmi nie je ziadna sranda, niekedy sa mozu napr. v spanku pretocit a to je potom obrovsky problem. Aj vracias? Ak ano tak to je znak velkeho problemu, ktory treba bezodkladne riesit!