Balea šampóny

lioness_01

akože... ja som ostala úplne znechutená... došiel mi balzám na vlasy, tak že si teda idem kúpiť ten marhuľový s mliekom... pozrela som zloženie a skoro som odpadla - všetky parabeny to obsahovalo !!! fakt som to nečakala... pozrela som na kokosový - ten tak isto. jediný bez parabenov bol balzam pre normálne vlasy bez lesku s broskyňou a hodvábnym extraktom, tak som si vzala ten. uvidím aký bude.

nechápem - v šampónoch neboli parabeny a v balzámoch všetky... škoda... už som sa tešila na ten marhuľový... a chcela som aj to bezoplachové mlieko, ale ani to už nechcem, aj to má všetky parabeny...

Lucinka33

Mne poradila kamoška šampón Balea MED, má neutrálne PH a veľmi dobré zloženie aj pre citlivú pokožku. Pochvaľuje si ho aj moja sestra s neterou, lebo ich takmer po každom šampóne svrbí hlava, ale po tomto zatiaľ nie. Tak odporúčam, neobsahuje ani silikóny a je lacný. www.codecheck.info

adusha

NicoleUK- aj ja si myslim ze je to ten sampon,tiez ho mam a je velmi dobry. A prosim ta kolko problizne stoji ta henna? da sa zohnať v DM? :)

NicoleUK

ten papája,je myslim s pumpičkou,taký modry..ale niesom si istá..

v DM predávaju aj kokosový olej...

Ja tiež používam Balea šampony,kondicionere a už aj telové mlieko :) .. som s nimi spokojná..žiadne silikóny..len dobré zložky,čo neškodia vlasom..

ešte si začnite hennovať vlasy a budete ich mať krásne:)