Je to nevera?

carbo

Nemusí to byť, vážne. Ale je to o krok ďalej ako neškodná sexuálna fantázia. Ak ti to vadí určite to v sebe nedus. Ale ak ti môžem poradiť, ak máš možnosť zistiť čo tam píše, mohol by si nazrieť do jej sexuálnej fantázie a zistiť nejaké túžby s ktorými sa ti nezdôveruje. Možno má rada vulgárny sex ktorý spolu nepraktikujete, alebo má submisívne sklony, alebo ča ja viem. Skús si založiť nick a daj si s ňou flirt na sexzoznamke.

kvietok23

tak ja si neviem predstavit, ze by si mal moj priatel vypisovat s nejakymi pipkami na sexzoznamke....a keby mi este k tomu tvrdil ze zo srandy, tak mu asi jednu vrazim....radim porozpravat sa s nou o tom a nech to cim skor ukonci, lebo moze to potom dopadnut vselijako...

Lala 55

Takto sa to začina.moja zena stretla davneho priatela zozačiatku len telefonicki apotom aj stretutie a stalo sa to čo jej nikdy neodpustim.odzaciatku som tušil ale som čakal bola to velka chyba.telefone mala čislo pod priatela pod ženskym menom.Musiš zakročit hned lebo to budeš neskorši lutovat ked ju maš rád.

Sex Godess

Zalezi kolko ma tvoja zenska rokov. Mlade pipky to mozu povazovat za srandu, si pamatam, ako som ja chodila do sexzoznamky 5 rokov dozadu a robila si prcu z chlapov nadrzanych, bola to sranda som sa nachychotala ako diva, ale nemala som staleho priatela vtedy. Teraz by ma to uz ani nebavilo, dost co priatel stale spieva o svojom pipiku a inych nadrzanostiach, to mi staci. Mozno skus byt ty viac sexuchtivy, zartuj o takych veciach, tykajucich sa teba a jej, mozno jen to bude stacit.

SatyR

Akurat som docital vo fore vlanok "podviedla..." vsimni si co tam tie zeny pisu na neveru... hlavne jedna s nickom " .... " ak ti povedala ze je to sranda tak podla tych prispevkou co su tam sa kludne moze drzat hesla "co oci nevidia srdce neboli" alebo ako ti aj tu pisu ze je to sranda tak pre tu " .... " je aj sex s cudzim clovekom len sranda a nie nieco zavazne...

ovecka83

hm tak nevera sama o sebe to nie je..skôr taká hm duševná nevera myšlienkami..a prečo takými rečami nezvádza teba ako manžela ale cudzieho chlapa??? mal by si si s ňou sadnúť a podabiť keď ti to ubližuje a povedať jej to