únava, výčerpanosť a probémy s tým spojené

Príspevok v téme: únava, výčerpanosť a probémy s tým spojené
frosty

Zdravím všetkých...chcel by som požiadať o pomoc, pred par týždňami som žačal pociťovať únavu...ráno vstávam do školy všetko je ok...ale po prichode domov akonahle si sadnem alebo začnem obedovat ma chití taka únava, že mám čo robyť aby som drzal oči otvorene...tento stav ma plyv jednak na to že sa neviem sustredit na školu a žačína sa to prejavovať aj v mojom osobnom živote na koľko pravidelne chodim do posilňovne a bez sil sa cvičiť proste neda....surne potrebujem poradiť za rady vopred pekne dakujem....

aja05

môže byt za tym štítna žlaza, anémia, príčin je mnoho. Moze to byt zapricinene nezdravou stravou, alebo ak v strave nieco chýba, aj stresom to môže byť, nadmerná fyzická zátaž a pod. skús ist k obvodnej, nech ti spraví krvné vyšetrenia.

[zruseny12]

FROSTY
okolo akej hodiny pocitujes unavu?lebo ze vraj ked je unava okolo 13:30hod. tak to znaci nieco vazne/nechcem ta strasit,ale mal by si zajst k lekarovi,ci nebudes mat nejaky problem alergia,zapal v tele atd.-to som cistala niekede,ze ta unava okolo 13:30HOD.signalizuje nejaky vnutorny problem/
...a ked mas po jedle unavu,tak zalezi aj co jes,ake potraviny...atd.
inak je tam mozne aj to,ze sa len potrebujes vyspat,o kolkej vstavas rano do skoly?
je vela moznosti preco mozes byt unaveny,tazko radit...treba na to ist nejak postupne...