Tetovanie obocia

Príspevok v téme: Tetovanie obocia
lenja

Rozmyslam nad tetovanim obocia, ale bojim sa ci to nebude zle a nebudem to potom lutovat. Da sa vytetovat obocie tak, aby mi vyhovovala farba, aby sa casom nezmenila, aby to bolo na zaciatku obocia (od nosa) jemne, a az potom tmavsie, cize aby to posobilo prirodzene?
Mam totiz cierne vlasy a blede obocie a malo clpkov, malujem si ho tienom, ale otravuje ma to a vadi mi ked sa vecer odmalujem a nic tam nemam. Dakujem za rady popripade skusenosti..

martinka54

teraz si to idem davat u nas v tt v jansenne a na ciarky. inak som si daval 2x v tt, vzdy u inej a raz v seredi. podla mna to nevyzera umelo, stale si upravena

lenja

martinka a vyzera to prirodzene na pohlad aj z blizsia? da sa to aj nejakio tienovat ze silnejsia a slabsia farba? lebo aj teraz ked si ho kreslim robim si ho od nosa take bledsie, aby neposobilo umelo.. kde si to davas? dik

martinka54

ja si davam uz roky tetovat obocko a som spokojna velmi. mam malo chlpkov a jedno uplne zle tvarovane. som velmi spokojna, moja rada chod do toho a neobanujes. aj teraz idem 2.2. na pretetovanie, lebo ja mam strasne suchu pokozku a tazko sa mi dostava farba pod pokozku, lebo sa to dava iba povrchovo a su to pigmentove farby, ale vacsinou ti vydrzi 2-3 roky a niekomu aj 5

obocie

Myslim, ze ano, napriklad v DM maju taku farbu na obocie, znacka je tusim Swiss-o-par. Ale urcite aj ine znacky vyrabaju farby na obocie.

lenja

teraz ma napadlo, neda sa v drogerii kupit taka farba, ze si to spravim doma sama?? Bolo by to mozno lepsie, si urobim pekne ten tvar. Viete nejaku znacku poradit?

lenja

tak to asi skusim. Ale dufam ze mi to spravi dobre, lebo uz som si zvykla na isty tvar ktory si kreslim a nechcem nic ine :) inak si budem aj musiet nejaku najst, lebo k ziadnej nechodim, plet mam peknu cistu cize netreba. Skoda ze trvale je len to tetovanie, videla som to na par babach, je to dost neprirodzene a surovo to posobi. Snad casom nieco vymyslia, prirodzene a navzdy nech uz mam pokoj :D

lenja

ale ja by som chcela nieco trvale, pretoze chodit kazdy mesiac aj viac ku kozmenticke asi nie je moc zabava nie? a inak ona napusta len chlpky farbou alebo aj kozu farbi? Lebo chlpkov tam vela nemam :/

lenja

m.i.s.o aj ja som bola doteraz toho nazoru ze to vyzera strasne, ale myslela som ci sa neda spravit aj pekne niekde kvalitne, ze to nebude posobit tak hnusne. Naozaj totiz uz neviem co s tym mojim obocim, ked sa odmalujem tak je take blede k ciernym vlasom ze to vyzera strasne a kazdy den si ho malovat ma uz nebavi :( neviem co ine este vymysliet okrem tetovania?