Sex a moja uvaha o vztahu

Príspevok v téme: Sex a moja uvaha o vztahu
Pokusitel

Chcel by som sa opytat ci je normalne ked mam 24 a este som nemal sex...som uplne zmeteni...kazdy len o sexe...dnes je tak tazko najst nejaku normalnu holku ze mi to pripada nemozne. Niezeby som sa hambil ale by som nechcel sex...no odkedy som sa zalubil neviem si to bez lasky predstavit vzdy mi slo o lasku...od vtedy som tak zarity ...neviem si predstavit dievca na jednu noc...nedokazem to...laska k holke ma tak pohltila ze neviem ci je to spravne tak urputne za nou cakat...hladanie tej pravej holky je pre mna narocne...niekedy ma pocit ze som mimo reality a ze dufam zbytocne...zbytocne sa trapim...prestavam verit ze holka je ta na ktoru sa oplati cakat...ale vzdy v to verim...mam strach ze aj tak narazim na nejaku co mala 10 vztahov a tak a ja ani jeden...bpotom sa budem trapit ze som nevyzil sance aj ked len rychlovky...neviemm co je pre mna lepsie byt suknickar a vyuzit par sanci? Ked ja sa pritom citim blbo ked by som aj mal sancu na sex s cudzov holkou potom bysom sa citil byt zodpovedny a previnilo niesom ten tim co tak lahko zabuda na holku...a tiez nechapem ked nejaky 22 rocni konosi spia s 15-kami ved pri tom bysom sa ja necitil ani ako chlap je to este mlada holka predsa...ja chcem nieco viac len neviem ci sa to dnes este nosi...a tiez mam sa neviem rozhodnut ci bysom si mal vybrat panu alebo skusenu holku...ked mne by pasovala nevina holka aspon bysom sa natrapil ze spala predomnou uz s niekym a ja nie... mam sa riadit srdcom je jedno ci ona uz mala sex a ja nie? ako sa mam stym vyrovnat? alebo...povedzte mi vase skusenosti. Ja viem ze bysom dal predst srdcu nezalezi mi ci by ona mala skusenost alebo nie no som niekedy na pochybach. Nazaver len tolko bola to len taka uvaha nadcim premyslam neviem co si mam mysliet a kam sa pohnut poradte :))

tibike81

ak ti ide o lasku a vztah, hladaj predsa tie, a nevzrusuj sa nad tym, ze "sex" a ze je ho vsade prebytok.
na druhej strane vsak pamataj, ze "odkladanim" veci "do 40tky" sa ukratis o vsetky nadherne chvile - preto je potrebna este jedna zasadna vlastnost: cielavedomost.
mas 24, a ako chlap logicky vyhladavas mladsie, a zdaleka ziadna zacinajuca 20 nie je borkyna, resp. ak nikoho nema, ma skor hlavu plnu traumatickych zazitkov...

katarinkaaa

a co je v dnesnej dobe normalne??? to fakt nemas ine starosti?...a ked ti to nechyba tak bud len rad a netrap sa nat takymi blbostami, lebo ja som mala take opbdobie zavislosti na sex, a nič z toho nemas, iba ti to choroby prinesie rozne a sa ti oslabuje imunita, tak sa netrap nad tym , a ti co sa ti chvali a urcite ti nepovedia aj negativa toho..,,jedno si zapamätaj cim vyssia cena tym vyssia dan,,

t333

Bol som na tom velmi podobne a predpokladam, ze ti vadi skor tlak okolia ako to a fakt, ze sa cistis byt iny nez to, ze by ti chybal sex. Skor ti chyba vztah. Nemam cas tu teraz rozpisovat moje skusenosti, mozno neskor..
Len zopakujem to co som tu uz raz niekde v podobnej teme napisal: Aj keby si mal byt panic do 40ky do toho nikoho nic !! je to len tvoja vec!
Urcite nic neunahli, aj ked viem, ze je to frustrujuce. Hlavne rob to co chces ty, nie co chce tvoje okolie!

ahojky

Spoznavaj sam seba aj cez inych bez ohladu na svoje tuzby. Potom zistis, ze takych ludi jak si ty je nespocetne vela a nebudes sa citit tak zmatene.