Univerzita

2mony2

levicaaaaa....no ved prave v tom nemam uplne jasno...preto chcem vediet co sa skryva pod jednotlivymi nazvami....chodim na OA a mozno by bolo dobre pokracovat aspon z casti v ekonomike ale nechcem cisto ekonomicky smer, ale aj nieco so socialnej oblasti chcem studovat..a pojem socialnoekonomicke vztahy ma v nazve oboje, tak som chcela vediet co sa skryva pod nazvom..lebo nie vzdy nazov hovori "pravdu"

bobriiiiik

Ja chodim na Tnuni, uz nazov socialnoekonomicke vztahy ti vela napovie o predmetoch: v prvom rocniku su to take vseobecne predmety ako matika, psychologia, ekonomia... neskor manazment, poistovnictvo, vztahy s verejnostou, projektovy manazment, strategicky manazment... Je to v pohodke, len treba vediet co by ta bavilo, pedagogika a manazment su dve uplne odlisne veci, hoci ... :D tak drzim palce aby si si dobre vybrala. Ja som tiez najprv zacala studovat nieco ine a potom som zistila, ze to nie je to co som vzdy chcela a tak som zmenila skolu. Teraz je to to prave :D

levicaaaaa

2mony2: tak sa rozhodni... sa zaujímaš o sociálnu pedagogiku, sociologiu alebo sociálnoekonomické vzťahy??? lebo to neni navzájom moc príbuzné...

2mony2

no viem o TNUNI ...ja som tam chcela ísť študovať tie soc. ekon. vzťahy....ale asi to nechám tak, keď majú stále problémy...