nezer cica!pome chudnut spolocne..:D

Príspevok v téme: nezer cica!pome chudnut spolocne..:D
smejka1

Jaaaaaj ludia som ako mamut.no nie az tak..som so sebou celkom akoze ook spokojna..nie tak hrozne ze super,ale osom widitelne tucna:Dsom w skole ublubena,celkom zo vsetkymi vychadzam..ale som ako tucniak...aj ked okolie wravi(niektore okolie)ze nie som tucna,ale ja to widim ke sa pozriem..tha pome spolu chdnut..mail dam potom ked sa niekto ozve..papiq

Dee

Ta kniha sa vola : 90 dnova rozlisovacia dieta. Funguje na podobnom principe ako delena strava. Jedla sa delia do stzroch skupin. Kniha stoji do 300 sk a da sa objednat aj cez net.

smejko1

mnoo moja si zlatunka ak napises...ale ja musim schudnut na sesdesiat..jedenast kilo to nezwladnem.to je konec....ale dokexy cem..mamina ma nooteboook,teraz som na nuom,a ak y osm do leta schudla na sesdesiat,nootebook mi w tej chwilki odovzdava a je len moj..boze..a aka je ta kniha?a kolko stoji?

Dee

no to s tym bufetom poznam aj ja. Najhorsie je ze uz ani do obchodu nemozem ist, lebo si nakupim sprostosti a potom len zerem. Mozno by si mala povedat najblizsim ludom, ktori su stebou najcastejsie, ze chces schudnut a nech ta aj oni kontroluju. Napr. to povedz v skole kamoske a ona nech ta nepusti do bufetu. Doma nech ti mamina nekupuje sladkosti ale ovocie, alebo s nou drz tu delenu. A pohyb...

smejka1

S MOJOU MAMINOU SA NEDA CHUDNUT,LEBO MA 172CM A 64KG!!A ONA KE SA ZATNE,TAK SCHUDNE AJ PET KIL ZA MESIAC..ONA MA ODELENU STRAVU,JE LEN NIZKORTUCNE JOGURTY..ALE U MNA V SKOLE SA TO NEDA.KED VZDY IDEM OKOLO BUFETU..A JA SOM SI TERAZ NAKUPILA ZOPAR TRICIEK,A MIKINU,A VYZERAM V TOM AKOZE OK!!!...A MAM SPOLUZIACKU,KTORA PRI VYSKE 158 MA 35 KG..MA HROZNE BMI...JA VYCHRCHLA..JA SOM TUCNA..TO ZWLADNES,KEBY SOM UZ DOSPELA!!A NEMUSIM JEST NA OBED,LEBO SOM ETE DECKO A SA MI ZASTAVI RAST LEBO NEMOZEM PRESTAT JEST LEN KEBY ODMEDZUJEM TO A TO...ALE JA TO NEDOKAZEM..

Dee

akurat si idem pisat zoznam, co si musim kupit na prvy tyzden. Ta kniha je super v tom, ze nemusim rozmyslat co budem jest a co uvarim, pretoze su tam recepty na kazdy den. Vcera alebo predvcerom som si vsimla ze tu je aj tema o tejto diete a baby to chvalili. Tak si to kukni. Ked chces mozem ti napisat na prve dni co treba papat.

Dee

ja som sa rozhodla chudnut s mamou, ona ma 79 kg a 158 cm. Ver mi vobec sa necitim byt chuducka. Nosim furt to iste oblecenie, lebo si nechcem kupovat nove veci, ked mam plnu skrinu. 10 kg za dva mesiace nie je sranda:o(

smejka1

moja dee ci ako sa wolas..thy si taka chuducka?!!ake mas BMI?ked ti powem moju wahu,thak odpadnes...pri mojej vyske 163 mam 71 kg!!!aj ked to nam ne nevidno,lebo sa upravim a je to ok!ale chodim ku doktorke a ta ma vzd zjebe.a musim schudnut do 20.februara 5 kg...aspon..ale stacilo by aj styri..ale neexistuje pri mojej "pevnej voli"..pa.odpis

Dee

no ja som si kupila knihu 90 dnova rozlisovacia dieta a od pondelka chcem zacat, tak sa mozeme navzajam povzbudzovat. Ja som za posledne dva mesiace pribrala 10 kg, vlastne ani neviem ako(skuskove obdobie, ziadny pohyb). Chcela by som mat svoju staru vahu. Mam 24 rokov, 168 cm a 67 kg.