alergia na riasenky?

Príspevok v téme: alergia na riasenky?
stastna_som

Mam taky problem.Pouzivala som riasenku pravidelne kazdy den,no vecer ked som sa isla odlicit ma strasne palili oci,svrbeli a ocerveneli.Navyse aj tak sa mi nikdy tak celkom riasenka s mihalnic neumyla.Najprv som pouzivala kvalitny odlicovac,no neskor obycajne telove mlieko a jedno bolo horsie ako druhe.Som alergicka?V rodine si zase moja babka nemoze malovat oci z ceruzkou lebo je alergicka....Myslite ze existuje nejaka kozmetika aj pre alergicke oci a v akej cene?Dakujem za rady...

lenkaaaaaaaa

ak sa vam alergia neprejavuje cez den ale az po odliceni, nie ste nahodou alergicke na niekotru zlozku z odlicovacej kozmetiky? alebo na tie pletove mlieka? skuste si kupit nico na citlivu pokozku alebo od vichi tu odlicovaciu vodu , ta je skvela

Deee

taktiez mam nieco podobne, spiralu mozem, ale po odliceni mi do rana opuchnu oci ako "golfove lopticky" a strasne svrbia a bolia, odpuchnu az po opthalmohydrokortizone, vyskusala som mnoho spiral a mnoho odlicovacov, pol roka som znasala odlicovac od vichy, ale potom som sa opat zobudila s opuchnutymi ocami, teraz znasam len tiene a ceruzku a spiralu len na plesy svadby

angellla

ahoj aj ja som alergicka na sminky co sa tyka oci...na vsetko kde je nejaky farebny pigment dokonca aj na tiene a ked si dam make up ked chcem zakryt kruhy pod ocami...uz som vyskusala veeela veci..jedina spirala co mi vydrzala az 3 mesiace bola od bourjois...ale aj tak potom urobila alergiu...z ostatnych sa mi spravi alergia tak po 5 pouzitiach...teraz sa uz nemozem malovat vobec lebo po takej jednej spirale som dostala zapal spojiviek a lizala som sa z toho asi 2 mesiace...este aj teraz ked som v miestnosti kde je neon tak ma zacnu oci bolet..a predtym mi nic take nevadilo :(