Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Liečba na psoriázu?

Súvisiaci obsah

nyk

Mária Trebenová píše vo svojej knihe Zdravie z Božej lekárne, že prírodnou cestou vyliečila mnohých ľudí trpiacich na psoriázu.
www.zdravie.efekt.sk

leli12

citala som o kzometike nimba vo vitalite, skuste si o tom nieco pozriet na nete...
Bolo tam napisane: nimba je jednoznacne najlepsim produktom pre liecbu tejto choroby k dispozicii. podla vyskumov je rovnako ucinna ako pripravky obsahujuce steroidy, na rozdiel od nich vsak nema ziadne vedlajsie ucinky.Pacientom ulavuje najviac tym, ze zvlhcuje a hoji pokozku, zmiernuje olupovanie a podrazdenie. Ja neviem, mozno za pokus to stoji. Dufam ze lupienka, je psoriaza, lebo je tam pisane o tom ako lupienke, ale myslim, ze ano.

mira

Katja, zmena stravy je to najdôležitejšie, čo môžeš urobiť hneď ao pochopíš príčiny vzniku psoriázy. Šupinkami sa telo zbavuje prebytkov stuhnutých tukov, ktoré mu bránia v normálnom fungovaní. Psoriatici sú labužníci ktorí si doprajú čokolády, zákusky, mastné a olejnaté jedlá. To je ich problém. Ak zvážia, čo jedávajú, mali by sa vystríhať týchto problémových jedál vrátane všetkých skrytých tukov i v mliečnych výrobkoch, vajciach a stužených rastlnných tukov a bielej múky.
Ak chcú urýchliť čistenie organizmu, l. mesiac by mali tuky úplne vynechať, potom prejsť na semienka a malé množstvo panenského oleja.Základ stravy by mali tvoriť celozrnné obilniny a zeleniny.
recepty pozri aj tu
www.makrobio.wbs.cz

RNG

aj sem to dam:
okrem sarsaparilly a witchc hazel(hamamelis virginiana) spomenem aj tropicky olej z tichomoria, Tamanu(zo susenych jadierok ovocia stromu Calophyllum Inophyllum), ktory svojimi liecivymi vlastnostami pomaha aj pri koznych problemoch, exemoch, lupienke a pod.
na viac info uvadzam napr tento clanok:
www.medicinehunter.com

RNG

aj sem to dam:
okrem sarsaparilly a wirch haze(hamamelis virginiana) spomenem aj tropicky olej z tichomoria, Tamanu(zo susenych jadierok ovocia stromu Calophyllum Inophyllum), ktory svojimi liecivymi vlastnostami pomaha aj pri koznych problemoch, exemoch, lupienke a pod.
na viac info uvadzam napr tento clanok:
www.medicinehunter.com

katja6

Ahojte, docitala som sa tu, ze priznaky psorky zmiernuje i zmena stravy. Ma s tym niekto dobre skusenosti? Ako postupovat? Bola by som vdacnaa za nejaky jedalnicek alebo aspon nejakee vymedzenie potravin, ktore sa smu a nesmu. Za odpovede a rady vam vopred dakujem :) piste mi na mail: babulka212@azet.sk

danusa

Psorku som dostala pre pol rokom vo veku 49 rokov zatial ju liecim mastami od lekarky bojim sa experimentovat.Mam narok na liecenie ak mi masti nepomahaju?