Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chudnutie vs. prsia

Príspevok v téme: Chudnutie vs. prsia
Hnedoocka30

Mam otazocku pre skusenych. Od noveho roku som si dala zavazok, ze pri 158 cm a 57 kg sa cvicenim (3x aerobik+ joga)dopracujem k vysnivanym 50 kilam. Akurat sa obavam toho, ze pri strate tolkych kg, pridem aj o tom malo, co este v podprde mam ;o)a citim sa mierne frustrovana...
Stalo sa to aj vam, alebo to nieje vzdy pravidlo, ze to tak musi dopadnut, ked nebudem hladovat, ale poctivo cvicit? Vopred dakujem za skusenosti a rady.

Hnedoocka30

Tak to ma mrzi,Frederic. Inak mas pravdu, mozno by mi stacilo schudnut par kil a vyformovat si telo, lenze ked tu citam v niektorych prispevkoch, ze baby ktore maju 170 a 50kg- sa citi baculate, potom sa pytam seba, v akej kategorii tlstoprdiek sa nachadzam ja ;o)

frederic

Hnedoocka30,
ja som teraz schudla 10kg za necelé 3 mesiace (nie cielene ale z choroby) a prsia už nemám žiadne:( Nosievala som 80A a teraz 75AA a to sa nenormálne ťažko zháňa. Tiež som z toho zúfalá. A to mám 168cm a z pôvodných 59kg som schudla na 49. Viem, že vela dievčat by chcelo byt chudé, ja by som sa radšej chcela najesť a môcť najesť. A čo je najhoršie, chudnutie sa ešte nezastavilo a stratila som menštruáciu. Tak s chudnutím pozor. Myslím, že schudnúť cca 3kg by ti urrčite stačilo.

[zruseny2]

Hnedoocka30 to je veľmi individuálne.. Ja napr tiež chudnem a bola by som šťastná, keby mi prsia ubrali na objeme ešte aspoň 3 čísla :)) Ale zatiaľ som schudla cca 17kg a prsia šli dole len o 1 číslo :(

..ale vo všeobecnosti.. keď človek chudne, chudne z celého tela.. keď má však vo svojej fyziologickej danosti mať určité partie väčšie, tak budú väčšie aj po ubudnutí váhy...resp. úprava týchto častí pôjde horšie (ako má napr niekto väčšie stehná i keď zvyšok tela má štíhly a pod.)..

lenkaa123456

ja ked schudnem tak sa mi zmensia aj prsia, a hrudnik mam taky chudy ze tam vela tuku nemam cize mam male prsia - 75B, asi mensie u mna uz nemozu byt :D no ale ked budes cvicit tak tymi cvikmi sa podla mna daju prsne svaly posilnit a vypracovat, takze mozno sa zmensia objemovo, ale budu vyzerat aj tak dobre :)