operacia ohnuteho penisu

Príspevok v téme: operacia ohnuteho penisu
pomoztemi

dobry den o mesiac mam ist na operaciu koli tomu ze mam ohnuty penis smerom nadol chcel by som sa opytat tych ktory uz maju tuto operaciu za sebou tieto otazky:
- o kolko cm sa vam zmensil penis tou operaciou?
- ako vyzera penis po operacii neni to moc vidno nevizera to zle alebo podobne?
-ako dlho sa vam to hojilo a po akom case ste uz mohli znova pohlavne zit ?

mnaukac

U man ta "zlomenina" nie je taka velka, ale aj tak sa mi to nepaci. No asi by som mal najprv zistit, co na to povie doktor a potom uvazovat. V tvojom pripade ti urcite nejaky ten cm, dva, nebudu chybat.. ;-)

pomoztemi

no vyzeralo to takto imghost.sk

len neviem ci ti to niekde inde budu vediet spravit lebo mne dokonca tu u nas urolog povedal ze to nikde na slovensku nerobia a ten doktor co to robi v Martine tak zatial vsetky jeho operacie skoncili uspesne.

mnaukac

No ja si to dam spravit asi na nejakej sukromnej klinike. Ako vyzeralo to tvoje zakrivenie? U mna to vyzera ako by bol zlomeny pri koreni, nezda sa mi ze by bola koza pricinou.

pomoztemi

no na operacii som bol az teraz v stvrtok pretoze mi tu operaciu museli odlozit koli zlym vysledkom krvi pri predoperacnych vysetreniach neska som prisiel domov este to mam zafacovane ale pravdepodobne mi ho vobec neskracovali lebo doktor vravel ze pri operacii zistili ze to nemam zakrivene koli tym toporivym telieskam ale ze mi to nejaka koza tahala ci co takze este uvidim ako to bude vyzerat ale vravel ze uz mi bude stat normalne a co som si zatial vsimol tak mam stehy zo spodu penisa po celej dlze aj cez stred vajec .

a ak by si si to isiel dat robit tak si to chod dat robit urcite do Martina tam su na to odbornici.

tibike81

operovat penis pre zakrivenie (a to nie do strany - link phallosan) - to chce skutocne vysoku davku guraze a masochizmu...
ja tiez nemam penis uplne rovny a priamy ako stangla, ale nestazujem sa, a dokonca sa aj paci.
este upozornujem, ze stehy po operaciach sa zvyknu obcas pripomenut-ohlasit...