sex odzadu

valesoloteee

Sex zoznamka - hespac.com za tie 2 mesiace som si pisal s hromadou bab a stretol sa asi s 5 alebo 6. nehovorim ze to boli vsetko top modelky, jedna bola co sa vzhladu tyka dost velke sklamanie. ostatne v pohode.

janekMY33

ja si osobne mislim ze od zadu ta to boli preto ze si neny tak moc roztiahnuta ako s predu takze skus sa co najviac roztiahnut ako to ide

malaaaaxxx

Ja mam tuto polohu najradsej,lebo priatel ma cca 17cm, a tym padom ma to neboli,ale je to velmi prijemne....Chlapa s vacsim by som presne kvoli tomuto nechcela....Pamatam sa ze byvaly mal okolo 20 a poloha odzadu sa nedala tak prkatitkovat ako sa to mne paci ze divoko priraza....

cicuska29

podľa mňa je táto poloha super keď sa poriadne predkloníš vytrčíš vaginu a ideš. musíš sa uvolniť.to je všetko
je to fakt super

aluska

kikimiki ano je to najlepsia poloha na otehotnenie, pretoze penis je presne nastaveny na krcok,teda spermie maju lahsiu cestu do maternice

kikimiki . D

a touto polohou sa da asi este lahsie otehoniet akou nejaou inou nie? ked naraza na krcok maternice a je tak velmi hlboko ci nie?

zabka222

aj ja som stymto mala problemmm a tiez som to nechapala..skusajte to dalej ale nie az a doraz a pomaly casom to prstane boliet.......lebo ked ides od zadu penis ide dost hlboko a preto to aj moze boliet

xd

ak ta to boli, nerob to. aj ja som pri tom citila vacsi tlak, ale nastelovala som sa uz tak,ze je to v poriadku :) vela stastia. je to fajn